Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tudtok tanácsot adni, van-e...

Tudtok tanácsot adni, van-e valami jogi megoldás?

Figyelt kérdés
Nem régen új fönöknőt neveztek ki ideiglenesen a munkahelyemen(gyermekintézmény).Addig 15 éven keresztül semmi gond nem volt a munkavégzésemmel ezt a szakmai ellenőrzési jegyzőkönyv is igazolja,de az új fönöknő szinte el lehetetleniti a munkavégzésemet,nincs olyan hét hogy ne kötne belém és nem egyszer hangoztatta mások elött hogy addig nem nyugszik amíg ki nem készit .53 évesen a biztos munkahelyet ott hagyni mai világba felér egy öngyilkossággal,de ez sem állapot hogy a stressz rámegy az egészségemre,igy is van egy két betegségem(pajzsmirigy,magas vérnyomás,gyomor).Nem értem mivel váltottam ki nála ezt mert nem voltam szemtelen,sértő hangnemet sem használtam vele szemben.Azért mert egyszerüen nem vagyok szimpatikus neki ,képes emiatt kikésziteni idegileg? Fontolgatom hogy ügyvédhez fordulok.
2013. ápr. 7. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha pereskedsz ugyanúgy kikészülsz. Mondj fel!
2013. ápr. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a főnöködnek is van főnöke bionyára


de ezt neked és közvetlen főnöködnek kell kettőtöknek megbeszélni valahogy


lehet, hogy kézzelfogható oka van annak, hogy így viselkedik - csak te nem tudsz róla (lehet, hogy nem veled, hanem saját magával van baja valójában)


lehet, hogy ő ilyen ember...


másokkal normális?

2013. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még egy másik kolléganőmmel is ugyan ezt csinálja,ráadásul őt akkor is piszkálta amikor épp az édesanyja meghalt és amúgy is meg volt a maga gondja. Amikor ide kinevezték rögtön kialakitott egy klikket és csak azokat fogadja el.Kettönkön kivül másik két kolléganővel eddig semleges volt de idönként már őket is kikezdi.
2013. ápr. 8. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
már próbáltam megbeszélni vele ezt a dolgot és én hiába próbálok nyitni felé egyszerüen nem fogadja el sem az én sem a kolléganőm közeledését. Már a nagy fönök felé is jeleztem hogy én inkább átkérném magam máshová,de amikor ezt megtudta a fnőm még jobban begerjedt. De még se mentem át másik helyre mert nem akartam a knőmet itt hagyni a szarba,mert az egész kerületbe nagy az ember hiány és kitudja mikor kap másik knőt.
2013. ápr. 8. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!