Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot tudtok adni?...

Milyen tanácsot tudtok adni? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ezt a kérdést hova írhatnám.

A legjobb talán a Szerelem, szex témakörbe lenne, de azt nem tudom megnyitni, ezért talán ide a legjobb.


A lényeg az, hogy szeretek írogatni. Novellákat, rövid történeteket, ilyesmiket. Próbálkoztam már erotikus művekkel is, de nem nagyon jött be. Azt nem részletezem miért.

A lényeg, hogy most sztoriötletet keresek.

Olyanra gondoltam, ami végeredményben a szexre épül, de nincs az embernek hiányérzete, ha az "akció" kimarad belőle.

Csók, simogatás, orális szex... ezek még esetleg beleférnek. De inkább... (hogy is fogalmazzam?) az odavezető út kéne, hogy benne legyen.

De ami inkább problémás, kellene egy történet, ami önmagában megáll a saját lábán, és bár a szexre épül, de mégsem csak arról szól.

Nem tudom mennyire érthető.

Szóval egy olyan sztori, ami szól valamiről és közben emberek összejönnek (fiúk lányokkal, lányok fiúkkal, fiúk fiúkkal, lányok lányokkal, akár gruppen szex, vagy szexparty is), de nem ez kapja a fő hangsúlyt.

Valami könnyű történetet keresek, amely mintegy szappanopera szerint akármeddig folytatható, de akár le is zárható. Nincs túl nagy eszmei mondanivalója, nincs egy nagy csapásiránya, egy hangsúlyos vezérfonala. Olyasmi, ami különálló, egymáshoz kis mértékben, de kapcsolódó részekből áll, amelyekbe idő közben is be lehet kapcsolódni és nem kell hozzá visszaolvasni az összes előzőt és akkor sincs semmi baj, ha egy-egy rész kimarad.

Remélem érthető.

Tudtok valami tanácsot adni?

Van valami ötletetek, hogy miről szólhatna a sztori?

(És ha van, akkor mi az?)


2009. nov. 5. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha az "akció" kimarad belőle, az olyan mint egy utazás repülőgéppel felszállás nélkül :)

Az ötlet egyébként nem rossz, csak az a helyzet, hogy a tömény, szaftos, igényesen megfogalmazott szexjelenetek teszik eladhatóvá a művet. A jó körítés fontos, de önmagában egyáltalán nem elég.

2010. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!