Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek, ha 'rám szállt'...

Mit tegyek, ha 'rám szállt' egy osztálytársam, és mindig kaját kér tőlem?

Figyelt kérdés

Megesik, hogy egyel több szendvicset viszek suliba, vagy a délelőtt folyamán megmarad egy, és egy nehezebb sorsú osztálytársamnak oda szoktam adni.


Viszont nagyon rám jár mostanság. Nem vagyunk rosszban, de jóban sem annyira. Szinte minden nap megkérdezi, hogy van e egy szendvicsem. Nem akarom magam 'elől' odaadni a kaját. Elég kellemetlen nekem.


Mit tegyek?



2013. ápr. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg meg neki, hogy ha lesz felesleges, akkor mindig neki fogod adni, de ne kérdezze meg minden nap. Örülsz ha neked is jut elég (még ha ez nem is így van), és sajnos nem tudsz adni másnak.
2013. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már mondtam ezt neki!
2013. ápr. 16. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszer tedd tele csípős paprikával, vagy valamivel, esetleg olyasmivel, amiről tudod, hogy nem szereti. amikor neki adod, utána hiába reklamál, megmondod, hogy te így szereted, ha neki ez nem tetszik, kunyeráljon mástól. :)
2013. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Esetleg tegyél bele borsot, ecetet, tormát, hashajtót, vagy akár ezt mind együtt. Nem fog tőled többet kunyerálni.
2013. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!