Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha az egyik osztály...

Mit tegyek ha az egyik osztálytársam bunkózik, csipkelődik velem?

Figyelt kérdés
nem igazán ebbe a kategóriába akartam.. szóval idén jöttem új suliba és van egy srác az osztályban ilyen tipikus nagyszájú... és bunkózik meg néha beszólogat.. persze nem ilyen nagyon komolyat.. hanem hogy pl késtem óráról és a teló a kezembe volt ő meg beszól hogy 'azért a telódat nyomkodod-.-' pedig csak a kezembe volt.. meg ilyesmiket.. és eléggé zavar hogy ilyen mert szerintem én vele nem bunkóztam meg semmi, szinte nem is beszéltünk csak pár szót.. szóval probáljak meg normállisan szólni hozzá, legyek kedves (eddig ugyanígy tűrtem de folytatja) vagy legyek "flegmap*csa" és szóljak vissza keményen??
2012. nov. 30. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha ilyen fiatalok, akkor sztem bejössz neki, azért piszkál.
2012. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16. de zavar..
2012. nov. 30. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én a "flegmap*csa" opciót választanám.
2012. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ugyanebben a cipőben járok, csak nekem nem volt a telefon a kezemben, de ugyanezzel piszkálnak, és már elegem van.:/
2012. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy bunkózik vagy csipkelődik... ha utóbbi, tényleg bejössz neki. Ha előbbi, akkor szimplán egy nagyképű paraszt, mint a többség... de ezt te is észrevetted, ahogy látom...

Nyugodtan szólj vissza, tudja hol a helye, ha paliból van, akkor normális lereagálja majd, aztán kész.

2012. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd könnyedén, mosolyogj rajta, mintha vicceset mondott volna, esetleg reagálj is úgy, hogy viccet csinálsz belőle, mindegy hogy magadra nézve vagy őrá nézve (ha magadra, az a jobb). Hidd el, őt iszonyúan fogja zavarni, a többiek pedig tisztelni kezdenek. ;)
2012. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Például:


- ... a telódat persze nyomkodod!

- Persze, szervezem az ellenállást az oktatási reform ellen! (Te persze nem szállsz be, gondolom..)

vagy: - Elnézést kérek Tanár úr, csak az Angry Birds-öt készítettem elő Józsinak (aki beszólt, arra értem - a szerk.), hogy nyomhassa órán.


Meg ilyenek, csak kreatívan.

2012. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!