Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz lenne ha itthon...

Nagyon gáz lenne ha itthon egymagamban bort "vedelnék" sorozatnézés közben?

Figyelt kérdés
20 vagyok, nincsenek barátaim, szar kedvem van, inni akarok, de tényleg nincs kivel. Igazából nem érdekel, hogy ciki-e vagy sem, mert úgysem látja senki, de azért mégiscsak szánalmasabbnak érzem magam tőle még az eddigieknél is. szerintetek?
2013. márc. 22. 18:22
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Egészségedre! Néha nagyon jót tud tenni.. :)
2013. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Nem gáz. :)
2013. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!! :D Feldobtatok :D
2013. márc. 22. 20:47
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Abszolute nem gáz! :)


Szintén lány vagyok, Grace klinika függő, és szeretem a bort. Egyszer csináltam én is ilyen estét, csak Martinit ittam. Kedvencem! :)


Melyik részt nézted ami szomorú? Én most nézem a 9. évadot! :)

2013. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
amikor Calliope kirepül az ablakon... XD nem is olyan szomrú :D de azét kicsit az :D
2013. márc. 22. 20:58
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lennének barátaim, csak ugye ez a 2000 km távolság megakadályozza az együtt lógást :S Egyébként én is fehérvári voltam...:) Párom melózik, azok a munkatársak akikkel szeretek lógni, szintén, így most én is magányos bulit tartok a nyuszkóimmal:) De néha ezt is élvezem :) Azok nem is igazi barátok, akik lecserélnek az aktuális pasira/csajra szerintem...Annyian mondjátok a Grace klinikát, hogy rácuppanok még én is :D
2013. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
cuppanj rá! :D Én egy picit becsíptem, egy egész üveggel megiszogattam végül :) De jó kedvem lett
2013. márc. 22. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!