Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagyon gáz lenne ha itthon...

Nagyon gáz lenne ha itthon egymagamban bort "vedelnék" sorozatnézés közben?

Figyelt kérdés
20 vagyok, nincsenek barátaim, szar kedvem van, inni akarok, de tényleg nincs kivel. Igazából nem érdekel, hogy ciki-e vagy sem, mert úgysem látja senki, de azért mégiscsak szánalmasabbnak érzem magam tőle még az eddigieknél is. szerintetek?
2013. márc. 22. 18:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
húha... én inkább Pestre gondoltam :D (Bár időm van, mint a tenger... sajnos :D)
2013. márc. 22. 19:47
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
17-es válaszoló voltam, én is pesti vagyok:)) legközelebb tényleg egyeztethetnénk és akkor senki nem fog egyedül vedelni:)
2013. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Néha ilyen görbe estét csinálni szerintem tök jó:) Abban az esetben gáz, ha minden este ez a programod :) Hogyhogy nincsenek barátaid?
2013. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, bár megtartom a mértéket. Ha nagyon rossz hangulatban vagyok, horrort nézek, akkor legalább nem a gondjaimra gondolok, hanem attól félek nehogy megjelenjen valaki az ágyam mellett éjszaka.
2013. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

én benne lennék :)


Szoc.fóbiám van, meg hát... Nem tudom sose voltam jó az "emberi kapcsolatok" témában.

ÉS veletek mi a helyzet?

2013. márc. 22. 19:57
 26/37 anonim válasza:

Nekem úgymond "elkoptak" a barátnőim, mindenki elköltözött mert más városban tanul, vagy a pasijához költözött szintén másik városba.. de úgy tűnik most is kimaradok a pesti mókából..

a fehérvári válaszoló vagyok.

2013. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
és suliba jársz? Miért koptak le a barátok?
2013. márc. 22. 20:09
 28/37 anonim válasza:
Igen, fősulira járok, ha minden jól megy lassan végzek vele. Mindenkinek fontosabb lett a párja, mint az, hogy tartsuk a kapcsolatot. Pedig nekem is van párom, ettől függetlenül mindig szakítottam volna rájuk időt, de ők ezt nem igényelték. Így én sem fogok erőlködni.
2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szocfóbiám van...nehezen ismerkedek, nehezen megyek be akár egy kávézóba is.
2013. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, hogy írtatok!

Sosem értettem, miért kell azért a barátokat "dobni" mert pasija/csaja lesz valakinek... Hiszen azok úgyis jönnek-mennek.... oO Aztán amikor szakítanak rájön az illető, hogy ottmaradt egyedül, barátok nélkül... Oo Vagy valami ilyesmi.... :D Egy egész üveggel legurítottam közben... :D (mentségemre szóljon, életemben nem ittam még magamban, és nem is kívánok rendszert csinálni belőle :))

2013. márc. 22. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!