Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti felszoktátok venni a...

Ti felszoktátok venni a telefont, ha valaki ismeretlenül hív?

Figyelt kérdés
Engem már napok óta hívogat valaki, de ha arra nem veszi a fáradságot, hogy a számát megjelenítse, akkor minek izgassam magam?
2013. márc. 21. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Fel szoktam venni, ha épp hallom, hogy csörög. Általában viszont nem, engem telefonon nem igazán lehet elérni. Ha egy ismerős szám hívott (barátnőm, apukám), akkor visszahívom, de egy ismeretlent nem tudok visszahívni. Úgy járt.
2013. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Csak akkor hívok vissza valakit, ha ismerős. Amúgy akkor sem, ha kiírja a számát.


A kérdésre válaszolva: ne izgasd magad ezen. Ha lehetetlenné teszi, hogy visszahívd, akkor az nem a te hibád. Ha meg nagyon fontos, akkor majd küld egy sms-t, hogy hívd fel.

2013. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
igen, de max. annyit szólok bele, hogy halló. Általában biztosítósok zaklatnak meg mindenféle termékbemutatós emberek. Majd ha akar, visszahív.
2013. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Én általában nem szoktam felvenni. Az ismerőseim és a családtagjaim nem rejtik el a számaikat, a többi meg nem érdekel. Ha nagyon akar valamit a hívó fél, akkor jelenítse meg a számát és visszahívom.
2013. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fel szoktam venni, mert lehet hogy lemerült valamelyik ismerősömé, és esetleg vészhelyzet van, így elkéri mástól a telefont (én is jártam már így) . Ha téves, akkor úgyis kiderül :)
2013. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
47%
Ismeretlent nem veszek fel csak, mert ezek mögött általában német nyelvtanulási lehetőség, vagy valamilyen felmérés áll. És ezek nem kimondottan érdekelnek.
2013. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
66%
Nem, rejtett számot soha.
2013. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel normális, értelmes ember vagyok fel szoktam venni, mert soha nem lehet tudni, h ki, miért hív.

Sose értettem, h mit érez az, aki látja, h már 5* hívja fél órán belül ugyan az a szám és akkor nem veszi fel, mert "és akkor mi van ha üzletkötő?"

2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Már nem, mert általában vagy eladni akarnak valamit, vagy valaki hülyéskedik.
2013. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem, de a múltkor felvettem, és a BOSCH-tól hívtak, hogy várnak állásinterjúra.
2013. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!