Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha este elalszik szex előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este elalszik szex előtt a lány ti felszoktátok ébreszteni, ha megkívánjátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem, minek? Elkezdem aztán vagy felébred vagy nem :)
2013. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ilyenkor csöndben csinálom.
2013. márc. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

2! jót röhögtem

ez egyénfüggő ill attól is függ mit akarsz szerintem N

2013. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Direktbe soha. Köhögök egy nagyot, vagy valamit ledobok a földre, vagy esetleg beállítom a telót csörgöre, majd telefonálást színlelek és Vuálá! -Óóó felébredtél? Ne haragudj! De ha már így fent vagy,mi lenne ha...
2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

hahaha utolsó :DD


Mondjuk én nem dőlnek be neki, ha nincs kedvem szexelni mert fáradt vagyok akkor direkt úgy csinálnék,mintha nem ébredtem volna fel.

21L

2013. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ő is szokta színlelni az alvást ilyenkor, de én sem vagyok hülye. Felhangosítom a tv-t és zsinorban megnézem a 2 rész Family Guy-t, 2 rész South Parkot és 1 rész Firka villát, érdekes soha nem kell fel :D így ha már nem szexelünk önfeledt nézhetem a tv-t és jókat nevethetek rajta :)
2013. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 csak nem Comedy Central függő vagy? :D Nálam is ugyanez a műsor :D
2013. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

idegenkívüli_lény!

Dede! :D Reggel munkába menet előtt, készülődés alatt megy a madagaszkár pingvinjei, mikor hazaérek meg a Jim szerint a világ és Elvált Garry. Mondjuk ezen a héten otthon voltam és leszek is. Tudtad,hogy délben dumaszínház megy? Elég nagy ökörségnek tartom, de jókat lehet rajta röhögni ebéd közben :D

2013. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de azért válaszolok:

A párom nem szokott ilyen miatt felébreszteni, én szoktam inkább őt :D De nem úgy hogy: "Na keljééé ember" hanem maximum addig simogatom amíg fel nem kel :D Aztán már úgyse kell mondanom, hogy mit akarok :D


Múltkor volt egy vicces, hajnalban arra keltem, mintha a párom épp próbálkozna nálam, de nagyon fél álomban voltam aztán abba is hagyta a próbálkozást, mert egyszerűen hiába akartam, akaratlanul is visszaaludtam :D Reggel kérdeztem tőle, hogy te most tényleg akartad vagy álom volt? :D Aztán mondta, hogy tényleg, de ő látta hogy fáradt vagyok meg ő is az volt, így elmaradt az akció :D

2013. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Volt már olyan, h arra ébredtem, h nyal...igazán nem voltam magamnál, de nagyon jót szexeltünk.

Többször van inkább arra példa, h ő már alszik, én elkezdek szopni...

27/N

2013. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!