Softness kérdése:

Kosz vagy tisztaság?

Figyelt kérdés

Lakótársakkal lakunk, és mindig összeganéznak mindent és fel sem tűnik nekik szerintem a fele, de a lényeg hogy kevésbé fontos nekik a tisztaság és a rend mint nekem.


És az előző lakótársain is állítólag azért költöztek el, mert "állandóan baszogattam őket.


De én nem tudok koszban élni viszont az meg bosszant ha felnőtt emberek után nekem kell takarítani.


Tehát én vagyok a hülye, gázos vagy ők???


2013. márc. 12. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Senki sem gázos, egyszerűen mások az igényeitek.


Ha az előzőek állítólag azért költöztek el... akkor gondold át, hogy mi történik, amikor szóvá teszed. Hogyan mondod el nekik, ők hogyan reagálnak erre. Nem ismerem a szituációt, nem tudok tanácsot adni, szakember meg végképp nem vagyok. De bevállalni ilyen miatt egy elköltözést, abban azért van valami. Valószínűleg nem a te "túlzott rendszereteteddel", vagy az ő igénytelenségükkel van a baj, hanem a konfliktusok lerendezésével.

2013. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kosz-tisztaság relatív fogalmak, a tisztaságmániás és retekben élő között nagyon sok fokozat van, ezek szerint ti ezen a skálán túl távol voltatok egymástól.
2013. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét fél gázos.

A legelején le kellene tisztázni, hogy lesz a takarítás, akkor nincs gond. De ha te magadtól nekiállsz és utána szekálod őket miatta, az gáz. Mondom ezt úgy, hogy én valami borzalmasan rend- és tisztaságmániás vagyok. Több albérletben laktam már, majdnem mindig úgy alakult, hogy én takarítottam. De eszembe se jutott emiatt szekálni a többieket, ha megcsinálták azt, amit megbeszéltünk.

2013. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!