Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » MIÉRT? Miért vannak olyan...

MIÉRT? Miért vannak olyan emberek, akik csakakkor vesznek emberszámba, ha csak segítek neki? Szaktársam csak akkor keres ha segítenem kell neki. Máshol le se szar. Ah haverjaival van.

Figyelt kérdés

Aztán a végén jobb Zh-t ír, úgy hogy én magyaráztam el neki az anyagot, amikor ő szarik bejárni!

UTÁLOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2013. márc. 9. 19:28
 1/4 anonim válasza:
Azt ajánlom, hogy fordulj pszihológushoz.
2013. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne segíts neki. Csak kihasznál, nem érdemes rá pazarolnod az idődet, mert amíg hagyod, hogy élősködjön rajtad, addig meg is teszi.
2013. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is kérj valamit cserébe.
2013. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért hagyod magad, miért hagyod, hogy kihasználjanak? Mások pénzt kérnek, te miért nem teszed ezt? Én senkit nem oktatnék a két szép szeméért, főleg úgy, hogy tudom is, ha én nem segítek neki akkor megbukik. Min. 1 óra 2 ezer Ft, ha nem tetszik akkor mehet. Te vagy a hülye, hogy hagyod, hogy kihasználjanak (nem sértésből). Állj a sarkadra!
2013. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!