Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha 14 éves lány megiszik egy...

Ha 14 éves lány megiszik egy sört. A haverjaival. (még nem ivott ) attól lehet részeg? :|

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű, talán kicsit becsiccsent tőle. De kérem egy 14 éves lány mi a f*szt akar sört inni? -.-"
2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit iszik.Egy doboz nem nagy dolog.
2012. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1 doboztól még 1 pólyás sem lesz részeg
2012. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csak azokat akiket hagyják magukat rábeszélni.Szerintem semmi baj nincs azzal ha valaki 14 évesen néha megiszik egy dobozzal,nem lesz ribi!
2012. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%

"ha valaki 14 évesen néha megiszik egy dobozzal,nem lesz ribi!"


Persze, hogy nem. Rátudja majd fogni az alkoholra, hogy miért húzták meg.

2012. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Simán lehet :) Nekem van egy haverom, 20 is elmúlt már. Karácsonykor forraltbortól(!) hányt :D Mondjuk azt nem tudom, hogyan, de általában már egy pohár fröccstől készen van.
2012. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én pl nagyon gyorsan kiütöm magam a sörtől, kisebb koromban egy üveg bőven elég volt, hogy elég rendesen becsípjek (mindig feleztünk a barátnőmmel, mert nem tudtam egy egész üveggel meginni).

Vicces, mert pl a whiskeyt, illetve több más italt nagyon jól bírok. :)

2012. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Utolsó: nagyon durva, de a sörtől én is gyorsan készen vagyok :D mástól pedig nem, a bortól pl. semmi bajom még nagyobb mennyiség után sem...
2012. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha korábban nem is ivott még sosem, akkor lehet, hogy elég rendesen megcsapja fél liter sör.
2012. jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet. Amikor én először ittam egy sört, engem fejbecsapott, pedig fiú vagyok.
2012. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!