Alkohol március 8-ra?

Figyelt kérdés

Tehát az osztályban van 17 lány és 7 fiú.

Mi 7en azon gondolkodtunk, hogy mit is adjuk a lányoknak 8.ára.

2 "paraszt" azt mondta, hogy vegyünk nekik alkoholt (olyan 1dl-es Bredi, Stock, stb.).

Szerintem ez nem csak hülyeség, de valakiknek megbántás is lehet. Azt mondtam, hogy ink legyen csoki, meg virág, vagy plüss, de már 7ből 5en azt mondják, hogy alkoholt vegyünk, mert az mekkora "poén".

Tehát az volna a kérdésem, hogy csak én fújom fel a dolgot, vagy tényleg nem tetszene egy lánynak ilyen ajándékot adni?

Főleg lányok/nők válaszát várnám.



#marcius8
2013. márc. 6. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem kifejezetten örülnék neki. Nálunk úgy volt, hogy szinte minden évben valamilyen bonbont hoztak a fiúk és abból kapott minden lány egy szemet. És akkor azt ott megeszegettük helybe, az olyan hangulatos is volt.
2013. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem jó ötlet az alkohol, főleg 18 alatt.
2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zabmester ***** válasza:
Egyrészt alkoholos ital eleve nem "való" iskolába (szerintem a házirend is tiltja), másrészt nőnapra alapvetően virágot szokás adni, vagy bonbont, vagy ilyesmit.
2013. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Szerencsére hallgattak rám, és Rózsa & Milka kombó lett az ajándék.

De a köszönöm az elmaradt, elk*rvult a női népség :(

2013. márc. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!