Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan gáz, ha nem járok...

Miért olyan gáz, ha nem járok el bulizni, és inni?

Figyelt kérdés

18. szülinapomon alkoholmentes sört ittam csak. Bulizni sem szoktam eljárni, sosem voltam részeg. Inkább péntekenként ifjúsági gyülekezetbe járok. E miatt azt érzem, hogy lenéznek a többiek, és egy 'senki' vagyok.


18l



2012. okt. 22. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én sem járok már jó ideje, de régen sem igazán favorizáltam. Helyette gyúrok, akrobatikával foglalkozom, olvasok, motorozok haverokkal. Néha összeülünk beszélgetni, aztán ennyi. Ne érezd magad senkinek, mert nem jársz drogosdiszkóba. :)
2012. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert felnőtt korodban fogod magad kiéllni.
2012. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az.Sőt,szerintem ez jobb is.
2012. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz senkivel! Te ilyen vagy és kész! Ha lenéznek az miatt, hogy nem járkálsz el sehova péntek esténként, akkor nem érdemes velük foglalkoznod. Én is csak nagyon ritkán járok el: az egyik ok, hogy itt színvolnalon aluli helyek vannak és ritkán van egy igazán jó buli, a másik meg az, hogy én a suliban annyira kihajtom magam, minden este hajnalban fekszek le és pénteken már örülök, ha 11-kor alhatok.

Te ilyen vagy és kész! Gondolom vannak olyan barátaid, akik szintén nem járnak el bulizni.

19L

2012. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz aki gáznak gondolja. Inkább pont, hogy idősebb felnőttkorodban tapasztalj felnőtteknek való dolgokat, mintsem gyerekként kiéld magad, ahogy sok mai idióta csinálja. De ez sem kötelező! Élj úgy, ahogy neked jólesik, másokkal pedig ne foglalkozz!
2012. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Az a gáz, h kitöröltettétek a kommentem, amiben leíírtam, h nem csak úgy lehet bulizni, h hulla részeg vagy.

Ennyit az itt lévő lelki roncsokról.

De örüljetek együtt, h mekkora az egyetértés.

Szánalmas.

2012. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg láttam azt, hogy írta valaki, hogy unalmas vagyok... És az nem unalmas, ha minden hétvégén isztok, és eljártok bulizni?
2012. okt. 23. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A lényeg hogy legyen társaságod akivel néha kikapcsolódsz. Nem kell feltétlenül bulizni. Elég ha elmentek kirándulni, fotózni, futni, pizzázni...

Mi se mindig bulizunk. Néha csak bemegyünk kajálni a városba.

Nem tudom mi ez az ifjúsági gyülekezet. vmi vallásos dolog? valami szekta?

2012. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogy szekta :D Evangélikus, vallásos fiatalok csoportja, kb 10-15-en vagyunk. 12-22 éves korig vannak általában a csoportban
2012. okt. 23. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha eljönnél velem egy buliba hidd el h rájönnél, h ez a gyülekezet max arra jó, h unalmadban elmenj beszélgetni más unatkozó emberekkel:)
2012. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!