Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan gáz, ha nem járok...

Miért olyan gáz, ha nem járok el bulizni, és inni?

Figyelt kérdés

18. szülinapomon alkoholmentes sört ittam csak. Bulizni sem szoktam eljárni, sosem voltam részeg. Inkább péntekenként ifjúsági gyülekezetbe járok. E miatt azt érzem, hogy lenéznek a többiek, és egy 'senki' vagyok.


18l



2012. okt. 22. 15:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
25%

én is járok ilyen csoportba a barátaimmal, de mellesleg bulizunk is. szerintem ha egyszer belekóstolsz egy igazi buli világába (házibulik), igazi barátokkal, te is űznéd...marha jó.


egy buli nem unalmas. ha meg már a barátaiddal vagy, főleg. az alkoholtól csak jobb lehet, tudod, az euforia meg az ilyenek:P

szerintem azért egyszer próbáld ki.aztán még egyszer.majd megint ;) ...

2012. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Julie S ***** válasza:

A bulizás egy olyan fogalom, ami mindenkinek egy kicsit más összetételű szórakozást jelent. Sokaknak ebben előkelő helyet foglal el az alkohol fogyasztása, ami a legtöbb embernél oldja a gátlásokat és jobban élvezik tőle a társaságot, a zenét és egyebeket...

Nem gáz az, ha nem vágysz bulizni meg inni. Ez a te dolgod. Akinek viszont fontos szerepet tölt be az életében a bulizás és az ivászat, az furcsán fog nézni rád ezért. De hogyan is nézne, ha neki ez alap? Ez van. :) Mindenkinek más a fontos. Lehet majd egyszer te is kedvet kapsz hozzá és akkor megérted a másik oldalt.

2013. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!