Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek baj, ha nem...

Szerintetek baj, ha nem megyek el az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

10 éves osztálytalálkozó lenne. gimis. De egyikkel sem tartottam a kapcsolatot én se voltam kíváncsi egyikre sem ők sem rám.

És nagyon nincs kedvem elmenni és jópofizni egy sort.

kicsit az is zavar hogy a többségük elég sikeres lett a munkája terén, családja is van a legtöbbnek.

Én meg gyakorlatilag hetente váltogatom a barátnőimet.

29/f



2013. márc. 6. 16:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja meg hát az én munkám feleannyira sem sikeres.
2013. márc. 6. 16:09
 2/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem csak emiatt nem kell aggódnod. Menj el, érezd jól magad, max. az elkövetkezendő 10 évben sem fogtok beszélni :)
2013. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincsen kedved ne menj el! Én sem valószínű, hogy el fogok menni, mert nem érdekelnek :)
2013. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem mentem el a gimis talinkra. Nincs kedvem irigykedni.
2013. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha nincs kedved akkor ne menj el. Álszenten jópofizni sokkal nagyobb gáz, mint nem elmenni!

Nekem f.sza munkám van és amúgy is minden rendben, mégsem hiszem hogy elmennék....az egyik meg se ismer, a másik utál, a harmadik azt se tudja hogy léteztem valaha...egy ilyen sz.r közösségbe minek menjek el? Semmi értelme. R.hadjanak meg magukban!

Tedd te is ezt nyugodtan, sz.rd le őket nagy ívben.....

2013. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

R.hadjanak meg magukban!

:D

2013. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igazatok van köszönöm a megerősítést!

Igen nálam is kb. ez van: "az egyik meg se ismer, a másik utál, a harmadik azt se tudja hogy léteztem valaha, a negyediket meg én utálom"


Az exem csesztetett h menjek menjek (ő osztálytársam volt) de csak miatta nem foghok elmenni.


köszönöm!

2013. márc. 6. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Szép kis társadalmi életet éltetek...
2013. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer voltam osztálytalálkozón. Soha többet.

Mindenki dicsekedett, felvágott, talpig aranyban,

flancos autóval. Lehet, mindezt csak kölcsön kérték a nagy eseményre, de nem érdekelnek. Nem volt ott egy őszinte szó sem. Messziről jött ember pedig azt mond amit akar...

2013. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zabmester ***** válasza:

Hát, nem tudom, én azért megnézném őket. De nekem meg sosem lesz gimis osztálytalálkozóm sajnos. Az egyik helyre egy évet jártam, a másik helyre egy felet, után másfelet a következőbe, stb., a végén levelezőn érettségiztem, ott meg nem szokás az osztálytalálkozó. Szóval én szívesen cserélnék veled :)

Mondjuk nincs abból se semmi, ha nem mész el, de úgy őszintén, téged egy picikét sem érdekel, hogy kivel mi lett? Meg szerinted ők nem kíváncsiak rád?

Jó, mondjuk megértelek valahol, én az általános iskolai osztálytalálkozóval szoktam néha így lenni, 3-4 évente szerveznek egyet, és mindig egyre kevesebben jönnek el. A legutóbbin már szinte csupa olyan volt ott, akit régen se kedveltem, és most se lett sokkal szimpatikusabb, meg hát tudom, hogy ilyenkor mindenki hogy elő tudja adni magát, de ettől függetlenül én mindig tök kíváncsi vagyok, hogy kivel mi van, még ha utána meg is van a véleményem a legtöbb emberről :) Mondjuk nálunk az is közrejátszik, hogy nagyon sokan már tök máshol laknak, van, aki az ország másik felén, van, aki külföldön, akad közöttük Amerikában élő meg Kínában élő is, és érdekes módon pont a bunkók maradtak a városban :D

2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!