Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok "bunkó" hogy ha...

Miért vagyok "bunkó" hogy ha nem megyek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Általanos iskolai! Amúgy nagy valamik, ezek a találkozók?
2010. febr. 7. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy "nagy valamik"?Amúgy szerintem hacsak nem a hörcsögöd temetésére kell menned aznap, nyugodtan megtisztelhetnéd az osztálytársaidat azzal hogy megjelensz, elvégre 8 évig kibírták veled egy osztályban.
2010. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
jó buli lesz meglátod!
2010. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
szerintem is bunkó vagy ha nincs rá rendes érved hogy miért nem mész
2010. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem "bunkó" valaki,ha nem megy el. Nekünk júniusban volt az általános iskolai. A 30 főből kb.15-16-an lehettünk ott. A volt tanárokból meg csak 3-4. Vacsora volt az iskola csarnokában,utána beszélgettünk,de a végére egy jó kis buli csak összejött. :) Amúgy először én is azon voltam,hogy nem megyek el,de a legjobb barátnőm csak rábeszélt. Ki lehet bírni. :)
2010. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
15:49? Miért lenne jó buli?
2010. febr. 7. 15:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne bunkó? van hogy valaki utálta az egészet és csak muszájból volt abba a közösségbe, ha vigaszral én se megyek az osztálytalálkozómra
2010. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó, attól függ, hogy szervezik meg. Nekem volt olyan ahol nem volt se kaja se semmi tanár sem volt kevesen voltunk. Az érezte jól magát aki régen is az osztály középpontja volt.
2010. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó, nem mindenkinek olyan szép az az általános iskola. Én sem fogok elmenni soha, ez biztos, legszívesebben kettévágnám mindet.
2010. febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó.

Nekünk egyszer volt csak, és arra se mentem el. :D

Egyszerűen utálom/utáltam az összeset, mert ahol tudtak aláztak a kis ******.

Viszont a középsulisokra mindig elmentem és az nagyon jó volt. Őket szerettem. :)

2010. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D 17:22! Meggyőztél. Köszi:D
2010. febr. 7. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!