Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok "bunkó" hogy ha...

Miért vagyok "bunkó" hogy ha nem megyek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
Általanos iskolai! Amúgy nagy valamik, ezek a találkozók?
2010. febr. 7. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ki bunkózott le? nem kötelező, nem temetés, nem esküvő, szal akkor mész, ha van kedved. nyilván nem véletlenül nincs kedved...

én mentem a nyáron, de csak hogy konstatáljam, semmi sem változott... :D

2010. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én be sem mentem a 8.os ballagásomra :DDD Elmentem másnap az osztályfőnökhöz külön a biziért meg ilyenek miatt,aztán csá :D
2010. febr. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem el. Az ált. iskola nem szabadon választott közösség! Kötelező, és ennyi. Ha barátságok köttetnek, akkor az teljesen más, de muszájból nem gondolom, hogy meg kellene jelennem. Főleg, ha valaki "bunkónak" titulál. Az nem a barátom!
2010. febr. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy azért nem akarok menni mert nem szeretem és szerettem őket! Az egyik fele egy b..i beképzelt(bár tudnám mire!) A másik része pedig sok "pózer ringyó" csordája. Egyetlen egy emberel tartom a kapcsolatot a mai napig ő JÓ gyerek! És NEM "kifordulós" barát. A többivel is szoktam néha találkozni, de nem szoktam velük beszélni EGYÁLTALÁN! Mert nem is ismerem öket!!!:D:D
2010. febr. 8. 13:54
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti nem fogok elmenni!

Még amikor együtt voltunk, akkor hú mindenkivel öri bari stb. Erre ahogy kikerültünk onnan meg sem ismertük egymást még köszönni sem köszönünk egymásnak, de így az egész osztály szinten. Mindenki mindenkivel haragba van. Nekem is jövőre lesz, de kiráz a hideg még a gondolattól is, hogy elmehetnék.. XD Hanyagoljanak, ugyan úgy mint a középiskolás osztályom, alig várom kikerüljek és soha többé ne lássam egyiket se! :D

2010. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja csak ha épp utálta az osztályát vagy ők utálták őt akkor aztán "tényleg" bunkó ha nem megy el. >.<
2010. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nemcsak azért nem mennék el ilyen találkozóra mert rossz emlékeim is vannak, hanem azok az emberek se jelentenek már nekem semmit, akikkel jól kijöttem anno. Igaz nem voltunk összejárós barátok. Egyszerűen nem érdekel a jelenlegi életük, és én se akarok nekik beszámolni hogy velem mik történtek azóta. Nem tartjuk a kapcsolatot, és ez egy találkozó után se változna valószínűleg. Nem tartozunk egymásnak ilyesféle gesztusokkal.
2013. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!