Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális az ilyen, vagy velem...

Normális az ilyen, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy osztàlytàrsam szeptemberben mellém ült, mert az akkori padtàrsával nem àll szòba. Mostansàg elég gyakran elül mellőlem, ami elég rosszul esik (a kolis szobatàrsaihoz, oké, hogy 9. òta együtt élnek, de amig pâtyolgatni kellett a lelkét a padtàrsa miatt jò voltam...).



A kedven tanàra nem szimpatikus nekem, és érzem, hogy nem tetszik neki. Pròbàltam vele megbeszélni, de képtelenség. Szòba került, hogy a volt ofònket hívni kellene osztálykiràndulásra (őt is szerette), mondtam, hogy felesleges, babázzon inkàbb, különben is, hq ö jön, én nem megyek (évekig megkeserìtette az életemet)


Velem van a baj? Mit tegyek?


Elülni nem nagyon tudok, mert tele van a terem velünk...


19l



2013. febr. 17. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnèzést a helyesìrási hibákért, mobilròl írok!!
2013. febr. 17. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátnőd kicsit kétszínű...

Mi az már, hogy te vagy a váltás, amíg meg nem vigasztalódik?

Ezt meg kell beszélnetek... De ne ilyen nyersen közöld, mert úgy olvastam ki ebből, hogy igazán sértődős, tehát ne ilyen nyersen közöld, mint "ha Ő jön én nem megyek". Mert erre megint haragudni fog.

De az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, komolyan, ha nem tekint igazi barátnőnek, hanem csak egy váltásnak, fölösleges erőltetni...

2013. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bevapir válasza:
vegyél egy tábla csokit :)
2013. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!