Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak ha a LEGES...

Szofcsy kérdése:

Mit csináljak ha a LEGES LEGJOBB barátnőm azért veszet velem össze mert változtam rossz irányba de mások azt mondják nem vátoztam?

Figyelt kérdés
A barátnőm mondta
2013. jan. 22. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, milyen konkrét jelekből tudja, hogy változtál, vagy mi volt a konkrét eset, amikor elszakadt nála a cérna.
2013. jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért, korábban tudtál helyesen írni?
2013. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Szilvásbuktát.
2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi az a rossz irány szerinte,és gondolkozz el rajta. Mások lehet hogy ezen az egy dolgon elsiklanak, nem veszik észre, nem tartják fontosnak. Olykor néha tényleg jó, ha van valaki aki elmondja az őszinte véleményét, ha még kellemetlen akkor is. Remélem erről van szó, és nem csak egy műbalhé volt az összeveszés érdekében.
2013. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem is pont ilyen fordult elő körülbelül decemberben, és a srác azt mondta hogy változtam és nagyon szem.t lettem. A többiek azt mondták hogy ez nem igaz nem változtam. Egy hónapot vártam és megkérdeztem a gyereket miért haragudott rám, erre azt mondta hogy ő sem tudja. Szerintem nálatok is ez lehet a helyzet, szerintem várj te is néhány hetet mielőtt beszélsz vele.
2013. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondja meg hogy miért. Van, aki ezt csak dühből mondja, de van, aki tényleg lát valamit, amit te nem.
2013. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!