Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes embereknek a facebook képén 147 Like van de ha én rakok fel egy képet (tán havonta egyszer) a kutya se néz rám. Annyira nem vagyok ronda hogy hányjanak tőlem az emberek. Akkor mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Volt hogy kitettem egy zenét senkit se érdekelt de volt hogy ugyanezt egy csaj tette ki 21-en likeolták.

Vagy az a baj hogy én vagyok xy és rám nemlehet nézni?


2013. jan. 17. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én kifejezetten attraktiv lány vagyok és mégis általában husz és harminc közt mozog a képeim alatt a lájkok száma miközben átlagos, semmilyen külsejü lányoknál száz-százötven lájk is elöfordul. Talán több ember szereti öket meg nagyobb társasággal mozognak. Amugy fiu vagy vagy lány?
2013. jan. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 éves fiú
2013. jan. 17. 02:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a fiuknál én ugy vettem észre ha nem valami überpáwa plázafiu akkor nem lájkolják agyon.Nem vagy ronda vagy azért jol nézel ki? Azt is nézd meg hogy a barátaidat meg a hasonlo kaliberü srácokat mennyire dijazzák lájkokkal és akkor tudsz hozzájuk is viszonyitani nem csak lányokhoz
2013. jan. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyrészt nem mindegy, hogy mennyi (facebookon aktív) ismerősöd van. az sem mindegy, hogy mikor rakod ki, nem egyformán aktívak az emberek a nap különböző szakaszaiban.
2013. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi,engem is letojnak fészbukon.Bár igaz,hogy nincs túl sok ismerősöm,mert nem jelölök vissza,olyan antiszoc vagyok.De találtam ezen az oldalon egy lájkolócsicskát,aki minden létező sz@rt lájkol,akármit teszek ki.Whehehe.
2013. jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet, de én lesz*rom. Örülük, ha van pár ember, aki lájkol meg hozzászól az írásaimhoz. Ezért nem teszek gyakran közzé dolgokat, és általában ügyelek arra, hogy "csúcsidőben" lássák a kiírást.
2013. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Szia !


Szerintem ez egy nagy nulla ez alapján értékelni valakit, nekem is van Facebook fiókom de csak azért mert egy zárt tanuló csoportba vagyok benne sem fotót se a munkahelyemet nem adtam meg nem hiányzik senkinek az értékelése, ki mit gondol. Ha sokan Lájkolnak nem leszel több sem jobb mint ami most vagy mert ez a divat.


F/40

2013. jan. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél emiatt elkenődve! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretnek, nem ez kellene, hogy legyen a mérce. Vannak, akiknek kismillió ismerősük van, ott a nagy számok törvénye alapján több lájkja lesz. Aztán az sem mindegy, mit lájkolnak, milyen társaságban mozog (pl. vannak ilyen facebook-mániás emberek is), vagy pár emberke így smúzol a népszerűbbnek... lányoknál meg még az is előfordul, hogy egypár férfiember azért lájkolja a képet/zenét, mert bejön neki... vannak ilyenek. Főleg... ha vmi szupertrendi-csini diszkóliba bármit rak ki, arra érkezik 200 lájk, még akkor is, ha a WC előtt pózol...
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát az én tapasztalatom szerint akiknek több száz kép van a képükön azok egésznap a facebookot nyomják, mindenki képét lájkolják (és udvariasságból kapják vissza a lájkokat...), meg hozzászólnak midnenhez, mindenkinek nyalnak, olyanokkal "enyelegnek" facebookon, akikkel a valóéletben szóba sem állnának, mindig megosztják a képüket, könyörögnek a likeokért, vagy csak egyszerűen r*bancok. ha nem kedvel sok ember, nem vagy híresség, nem vagyok facebook függő akkor esélyed nincs 30 lájk feletti képre.
2013. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a lájkoktól fügsz...ne annak akarj megfelelni...
2013. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!