Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak itt Magyarországon van...

Csak itt Magyarországon van gólyabál a középiskolákba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 10:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

am szerintem is baromság.

persze hülyeségekben én is bennevagyok,de vannak határok..szall nem fogok cipőt nyalni meg stb.

2009. szept. 6. 17:50
 12/18 anonim ***** válasza:
Itt Svájcban is van, tegnap voltunk a záróünnepségen hangosítani. Itt nem a szivatásrol szól, hanem arrol hogy minél gyorsabban be tudjanak illeszkedni az elsősők, minél gyorsabban kiismerjék magukat az új helyen kit, mikor, hol kell keresniük,stb és mindez egy egyhetes programsorozat keretében.
2009. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért megcsinálhatatlan hülye feladatokat ne képzelj el, azok csak pletykák, meg "beijesztések", de nincsenek. Mi a kórusunkban is avatjuk az új tagokat az első fellépésük napján, és van fellépőruhánk, amit az avatáskor kapnak meg, és a beijesztés nálunk az, hogy az újoncnak bikiniben/fürdőnadrágban kell kiállnia a koncertre, ami persze nem igaz. Amikor én középiskolába jártam, nálunk a gólyabál hetén voltak az iskolanapok, akkor volt a nyílt nap, amikor a nyolcadikosok eljöhettek, meg játékok, fordított óra, amikor egy diák tanított és a tanár beült közénk, versenyek, szóval eleve hülyeségek, de olyan jó hülyeségek, és nem csak az elsősöknek, hanem mindenkinek. Ennek a zárása volt a gólyabál. Videóztak mindent, amit vissza tudtunk nézni, sőt, minden szalagavató előtt levetítették újra 4 évre visszamenőleg ezeket az eseményeket a sulitévén. Jó volt visszanézni.

Azért a tanárok is ellenőrzés alatt tartják ezeket az eseményeket és olyant nem engednének, ami megalázó.

2009. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
én 9.-es vagyok és lesz gólya bálunk
2009. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ.

nállunk 21-24-ig lesznek ezek a gólyanapok,és már nem is félek tőle :D

biztos jó buli lesz.^^

mégegyszer köszönöm.

2009. szept. 14. 21:22
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk van! Üdvözlet Szerbiából...XD
2009. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
az üzenetet megkaptam és köszönöm. XD
2009. szept. 20. 19:55
 18/18 anonim ***** válasza:
szekszárdi vagyok, nálunk a garay gimiben volt szecska hét, meg gólyabál is
2010. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!