Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek? Ti ha...

Mi a véleményetek? Ti ha ilyet csináltok, miért?

Figyelt kérdés
Ha valakit néztek,teszem azt visszanéz(aztán szemeztek),de nem veszitek el a tekinteteket,viszont nem is mosolyogtok,talán kicsit durcisnak tűntök,azt miért szoktátok csinálni? Találkoztatok már ilyennel? Valaki néz,és ha visszanézel,'pofátlanul'sokáig tartja a szemkontaktust,de nem mosolyog,és megijeszt,hogy mit szeretne tőled. :D Miért?
2013. febr. 10. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,ezt múltkor észre vettem magamon,néztem egy férfit(tánctanárom) ő vissza mosolygott 10 máspdpercig kb.én meg csak néztem olyan komolyan rá,és nem mosolyogtam,pedig nagyon örültem hogy szemkontaktust tartott velem.

én magam sem értem miért volt,hiszen örültem neki.....

2013. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:D Köszi,hogy írtál.


Nekem pedig egy másik ember csinálja ugyanezt, nem mondanám,hogy zavar,mert mindenhol megtalál,lehetek bárhol, a tekintete az rajtam van, keresi a szemkontaktust,de nem mosolyog,visszaszoktam rá nézni,így szemezünk, addig amíg engedem,már leszokom venni egy időután,mert félek,hogy bekészül szólni:D. Olyan komolyan néz,mintha flegma(?) lenne, de nem az,van olyan aranyos tekintete,meg most először láttam ilyen komolynak..:D.

Fogalmam sincs miért csinálja, nem is ismer,de engem teljesen összezavar ezzel.:/

2013. febr. 10. 14:35
 3/6 anonim válasza:
:D
2013. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

juj kérdező velem ugyan ez van! csak én ismerem a srácot pár hete, együtt dolgozunk, és akárhányszor odanézek tuti engem néz, de ha odanézek akkor csak nagy komolyan néz vissza :D

mostanában már nézünk egymásra nagy komolyan, a vicc hogy egyikünk sem esik zavarba, képesek vagyunk nézni a másikat perceken keresztül... de olyan jó érzés, ki tudja miért

:S

2013. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én speciel azért, mert nem szeretek mosolyogni.
2013. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De igazából neki barátnője is van.

Szóval mivel így néz,ez nem flört számára, és számomra sem(nekem nem Ő kell:D.) De mégis a tekintete megnyugtat,és mikor végig néz egy bizonyos tömegen,végighúzza a tekintetét,végignéz (akkor még nem tudja,hogy ott vagyok) azon a tömegen is amiben én állok,és megakad a tekintete rajtam, majd átvándorol,arra akivel kommunikálok,majd vissza rám,szemez velem,lekapom a tekintetem, akkor végig néz pl: barátnőmön,utána megint rám,és míg nincs dolga,tartja,egy pillanatra sem jön zavarba,nem érzi kínosnak,hogy észreveszem,hogy pásztázza pl: barátnőim 'testét' is,azaz,hogy végig néz rajtuk de olyan lassú tempóba,cipőt,ruhát,kezet,lábat,szemet,mindent:D.

Neki ez teljesen normális így:D

Ilyen emberrel még nem találtam,olyan kíváncsinak tűnik:D

2013. febr. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!