Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azzal heccelt hogy szeretőjéné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal heccelt hogy szeretőjénél van, fiúk mikor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön, észrevettem hogy mobilról van, megkérdeztem hol van, ő meg azzal heccelt, hogy a szeretőjénél, persze később megmondta hogy nem igaz. Mikor viccelődtök ilyesmivel fiúk?
2013. jan. 2. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagany gyerek akart lenni elotted de nem jott ossze neki
2013. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtted is vagány gyerek akart lenni meg lehet egy haverja is látta hgoy mit csinál mit ír és ez olyan "menő" ilyet mondani de szerintem nyugodtan közöld vele hogy nem volt vicces
2013. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm kérdezgette folyton hogy hol vagyok és amikor meguntam, azt válaszoltam neki, hogy a szeretőmnél... Azt nem hitte el, ha azt mondtam dolgozom, de legalább azt sem, hogy a szeretőmnél vagyok. Csak azt nem értem, hogy minek kérdezte? Tök idegesítő amikor az embert felhívják, hogy "hol vagy?" ez olyan, mintha számonkérés lenne, anyukám sem hívogatott soha, hogy épp hol vagyok, vagy voltam...
2013. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
poenkodott b+ nem kell ezt ugy felfujni.
2013. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!