Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vaneza fiú a sulinkban....

Vaneza fiú a sulinkban. Narutot néz. én meg szivattam, de megszerettem a narutot és már nem akarom szivatni, a barátja akarok lenni. Mit tegyek? A többi gyerek miatt szivatom már csak.

Figyelt kérdés

abbaakarom hagyni a szivatást, de nemtudom, mert a többi osztájtársam amikor helyzet van jönnek, és elkezdenek arra buzdítani hogy szivassam. de már nem akarom és multkor sírt is, és nagyon rosszul érintett mert nagyon jó barátok lehetnénk sztem.


f


2013. febr. 10. 01:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha a többi gyerek elfordul tőled ha nem szivatod ezt a másikat akkor nem is a barátaid. Kérj a gyerektől bocsánatot , a többi gyerek előtt. És ha azok elkezdenek téged szivatni akkor áljj ki magadért.
2013. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szegény fiú... :(( úgy sajnálom. rossz volt olvasni, hogy még sírt is.... :SS

14 évesek vagytok. A fiúknál ilyenkor az a menő, aki beszólogat, mondjuk lányoknál is sajnos. Tudom milyen szörnyű érzés, amikor kigúnyolnak, szóval nagyon rossz lehetett a fiúnak. Ráadásul, ha beszél a szüleivel vagy a tanárral, hogy tegyen valamit, akkor meg "árulkodós" lesz és akkor még rosszabb lesz.

Az új osztálytársaid szemetek, nemcsak ezzel a fiúval, akit kigúnyoltál, hanem VELED IS, hogy csak így fogadnak be.

Egyébként 14 éves vagy... Szerintem nem a szemét osztálytársaiddal kellene barátkozni, hanem a lányokkal. Nem gondolod? :) Aki csajozik szerintem sokkal jobban felfigyelnek. Legyél magabiztos és röhögd szembe azokat akik kigúnyolnak és ez vérigsérti őket! Hidd el! :) Ha leb*ziznak akkor vágj vissza azzal, hogy mindenki magából indul ki!

Ha ez a kis barátod szereti nézni a Narutot akkor tuti, hogy megbocsájt :D (még én is nézem xD)

Remélem, hogy tényleg okosan döntesz! Az már jó, hogy lelkiismeretfurdalásod van emiatt, az lenne a baj, ha nem lenne. Gondolj bele! Az osztálytársaid lehet még bele se gondoltak, hogy milyen rossz lehet annak a srácnak és ők akkor mik? mert embereknek nem nevezném.

2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 _Random ***** válasza:
En is remelem, hogy a vegen minden jora fordul. Azt pedig meg most sem ertem, hogy miert emelted ki, hogy a srac narutot nez. En is nezem. Ez gaz? xD
2013. febr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
megtettem. bocsánatot kértem, a többiek halgattak egy ideig de az egyik srác akit Ferinek hívnak elkezdett buz izni 3. órán.... nah mind egy. a lényeg hogy suli után együtt mentünk a buszig, és akkor dumáltam vele elmondtam hogy bocsi mégegyszer, és ennyi. most msn ezem vele, eléggé jól elvagyunk pedig tényleg rondán viselkedtem vele, de megbocsájtott:) nah bye, alszom lassan.
2013. febr. 11. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!