Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vaneza fiú a sulinkban....

Vaneza fiú a sulinkban. Narutot néz. én meg szivattam, de megszerettem a narutot és már nem akarom szivatni, a barátja akarok lenni. Mit tegyek? A többi gyerek miatt szivatom már csak.

Figyelt kérdés

abbaakarom hagyni a szivatást, de nemtudom, mert a többi osztájtársam amikor helyzet van jönnek, és elkezdenek arra buzdítani hogy szivassam. de már nem akarom és multkor sírt is, és nagyon rosszul érintett mert nagyon jó barátok lehetnénk sztem.


f


2013. febr. 10. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél a barátja, ha eddig b@szogattad és még sírt is miattad akkor hagyd békén, nem érdemled meg, hogy a barátod legyen.
2013. febr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de én nem akartam, a többi srác miatt volt, mert ha nemszivatom én leszek a bu*zi.... nem akarom többé szivítni, barátja akarok lenni mert komolyan sok dolog van ami közös és jó lenne vle lógni.
2013. febr. 10. 01:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle nyilvánosan bocsánatot, hogy mindenki hallja!! És ne feledd, az élet mindent visszaad! Gonosz, rosszindulatú ember vagy! Én soha nem barátkoznék veled, és a többi kis tetűvel sem, aki arra ösztönöz téged, hogy bánts egy másik embert!!!!! Remélem ennek a tízszeresét kapod vissza!
2013. febr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
oks akkor elmondok valamit. mikor ebbe a suliba jöttem, nem tudtam beilleszkedni, és azt akarták hogy szivassam, ami jó móka is volt, és mostanáig ok volt de már nem akarom szivatni, de ők akarják... ha meg nem szivatom engemet is szivatnak. tod ezek a törvények... de igazad van, abban hogy megérdemelném ha visszakapnám. én is így érzem.
2013. febr. 10. 01:37
 5/14 anonim válasza:

Döntened kell. Vagy maradsz ez az elviselhetetlen, másokat lenéző gyerek, menő társasággal vagy vállalod magad. Megmondod a kedves barátaidnak, hogy eleged van mások szivatásából és, hogy ez már sok. Miután már nem barátkozol velük, talán odamehetsz a fiúhoz ismrkedni. Bocsánatot kérsz, megmondod neki, hogy gonosz voltál. De ezt tényleg azután, hogy hivatalosan is kiléptél a baráti társaságból, hiszen szivatásnak veheti a fiú és azt hiheti, hogy poénból barátkozol vele.

Hány éves vagy?

2013. febr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne védekezz azzal, hogy mást kényszerített erre, mert a te döntésed, hogy mit csinálsz. Inkább szívassanak engem, bántsanak és hasonlók, mint hogy én kezdjek el egy védtelent provokálni. Te mindenképpen rossz maradsz, húzd meg magad, és inkább ne csinálj semmit! Azt meg felejtsd el, hogy az a gyerek megbocsát neked! Én nem tenném!! ... DE A BOCSÁNAT KÉRÉS KÖTELEZŐ!!!!
2013. febr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
8. os vagyok. 14. A helyzet az, ha abbahagyom a velük való lógást, és barátkozni kezdek vele, a sráccal, tuti hogy kettőnket fognak szivatni, és bu-zizni. szal ezért kéne valami ötlet. de már megfogadtam hogy nem fogom többé szivatni, miután sírt énis elkezdtem majdnem sírni mert szarul esett nekem is.... De mi a fenét csináljak hogy megússzam a szivatást? mert ha othagyom őket és vele kezdek lógni, akkor az tuti szivatás lessz.
2013. febr. 10. 01:48
 8/14 A kérdező kommentje:
jah egyébként évnyitón ő volt az egyetlen aki odajött hozzám mert nincs sok barátja, és barátkoztunk és jól kijöttünk, de másnap elkezdtek szivatni, és bu-zizni, és amikor elkezdtem őt szivatni, akkor elfogadtak.
2013. febr. 10. 01:50
 9/14 _Random ***** válasza:
Hogyha te ezzel a sraccal kezdesz el baratkozni, es emiatt a "barati korod" szembe fordul veled, az nem oszinte baratsag. Szerintem minnel elobb szakits veluk, mert a vegen meg te is olyan menthetetlen nyomorek leszel, mint ok. Es mi lesz, ha le b.uziznak? Semmi. Nem fog ossze dolni a vilag. Tamaszkodjatok egymasra (a sraccal, akit eddig szivattal), es ne torodjetek olyan senkihaziakkal, akik elvezik, ha masok eletet romokba donthetik. Esetleg tanulj valami kuzdosportot, es allj ki veluk.
2013. febr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ha lenne valami önvédelmi tapasztalatom nem is barátkoztam volna velük. nehéz ügy ez. de nem fogok velük tovább lógni, hétfőn elintézem.... és reménykedem h nem lesz gáz. és sztem a fiútól bocsánatot kérek óra elött mindenki elött....
2013. febr. 10. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!