Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem hülyeség,...

Szerintetek nem hülyeség, hogy valaki nem veszi fel, ha rejtett számról hívják (mi van egy ismerősnek kell sürgős segítség)?

Figyelt kérdés

Régen mikor még nem volt mobil, "csak rejtett szám volt", mivel a régi telefon nem írt ki semmit.

Most hogy van mobil, már nem vesszük fel a rejtett számokat?

Ennek mi értelme van? Persze zaklatják néha az embert, de azt meg le kell tenni.

De ha ismerős hív?


2013. febr. 4. 15:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem.
2013. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Én felveszem a mobilt,max ráteszem egy bocs de nem érdekel a mondandóddal a telefont ha hülyeséggel hivnak.

Vezetékesen látom ki hiv,azon kettő ember tud csak,ők vezetékesről hivnak azon,kijelzi,mást nem veszek fel,mert csak ilyen vedd meg ezt meg azt hiv (tudném hogy hogy ha titkositva van)

2013. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
79%

Ha ismerősnek kell segítség, ő valószínűleg ismerős számról fog hívni, nem?

Mondjuk én mindig felveszem, kíváncsi természet vagyok!

2013. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

nem biztos hogy ismerős számról hív..

pl ha bajban van és lehet, hogy pont nem tud a saját mobiljáról..., bármi lehet, nem tudhatod, ha csak egy rejtett számot látsz a mobilon, hogy ki, miért hív.. fel kell venni, nem értem egyesek hogy tudnak ekkora ügyet csinálni ebből..

2013. febr. 4. 15:14
 5/41 Andizsuzsi ***** válasza:
72%
Rejtett számot én sem veszek fel. Ha valaki beszélni akar velem, ne rejtegesse a számát.
2013. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én általában felveszem,de nem mutatkozok be.
2013. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy valaki azért hív rejtett számról mert arról akar, lehet hogy olyan szituban van, hogy épp csak arról tud.

Nem jó feltételezni valamit, ami nem biztos hogy úgy van.

2013. febr. 4. 15:18
 8/41 anonim ***** válasza:
74%
de nekem ez miért is nem mindegy?? te vedd fel és kész
2013. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Elolvastam a válaszokat, rá egy fél percre csörög a telefonom, ismeretlen számról :)

Na ez a véletlen :)

Felvettem, Egy biztosítótól kerestek. Kérdezték van e biztosításom. Mondom nincs, és nem is kell.

Köszönöm szépen viszontlátásra.


Ennyi. fél perc sem volt. És inkább felveszem, minthogy olyan legyen, ami fontos, de nem veszem fel.

2013. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

Én nem veszem fel. Az összes közvélemény kutató privát számról hív.

Akinek meg fontos vagyok, az úgyis vagy kinyomás után 70× hív vagy kijelezteti a számát.

2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!