Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nők miért vesznek ajándékba...

TappancsMancs kérdése:

Nők miért vesznek ajándékba férfiaknak zoknit és pizsamát?

Figyelt kérdés
Tv-ben is láttam egy nőt ajándékozásról beszélgettek és azt mondta a "férfiak bárminek örülnek még egy zokninak is". Idézőjelbe tettem de valahogy így adta elő. Mit gondoltok?

2013. jan. 24. 13:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Amúgy ha nem szeretitek az édességet akkor tényleg nem jó a bonbon. De hozzám bármikor beállíthatnak bonbonnal. :) Kávé lesz hozzá, bonbon meg hamm :)
2013. jan. 25. 14:17
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindkettő sz*r ajándék

látszik hogy az ajándékozó 5 percet nem gondolkozott mit vegyen nekem


egyébként a zoknijaimat magam veszem, bármilyen sz*r meg se felel nekem

2013. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb bunkosäg, ha valaki pl. a szüleitöl minden evben csak zoknit vagy pizsamät kap. En nö vagyok, de a szüleim nekem is minden evben zoknit vettek, 3 pärat, aztän csö, az volt a karäcsonyi ajändek. Volt pärom minden evben alsogatyät es alsoinget kapott az anyjätol. Alpäri, aljas, undorito az ilyesmi. En pl. karäcsonyra uj laptopot vettem a fiamnak, aki 22 eves. Sporolos, zsugori, önzö csalädtag, aki zoknikat vesz (mert az olcso!!!)
2013. febr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A zokni hasonlítása a laptophoz anyagi oldaláról közelíti a dolgot. Én nem erre gondoltam. Nincs a többségen pénze laptopra és nem is hiszem hogy drága ajándékot kellene venni. Pizsama vagy három pár zokni áráért lehet venni mást is hasonló árban. Egy ugyanolyan stílusú póló is sokkal jobb. Példájul.
2013. febr. 12. 12:02
 25/26 A kérdező kommentje:
.. már hogy ugyanolyan stílusú mint amik vannak egy férfinak.
2013. febr. 12. 12:04
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz meg kellene kerdeznie a polo meretedet. Ahhoz pedig ö lusta. A zokni-ajändekozo nepseg izlestelen csürhe, ezt toväbbra is fenntartom. Fiamnak minden evben csak ugy, ha rämjön, szoktam venni egyszerre 20 pär zoknit. Ezt kb. evente ketszer - csak ugy, mert szüksege van rä. Nem ünnepre, nem karäcsonyra.
2013. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!