Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van itt olyan, aki meztelenül...

Van itt olyan, aki meztelenül szokott aludni?

Figyelt kérdés
És esetleg gyereke is van? Vagy ha megszületett, akkor le is szoktatok erről?
2013. jan. 23. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem írták régebben mi is "úgy maradtunk" általában. Most hogy van egy kislányunk, és átjön éjjel ha pisilnie kell, felveszünk valamit automatikusan szeretkezés után. Nem vagyunk szégyenlősek, lát minket meztelenül a gyerek mégis így csináljuk, ne kérdezd az értelmét :)
2013. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szinte mindig meztelenül alszunk.
2013. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nyáron szoktam csak nesztelenül aludni.

Ilyenkor bugyi+póló.


13L

2013. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nyáron mindig meztelenül alszom, a gyerekeim előtt - bár mind fiú - is így mászkálok. A feleségem nem ért egyet vele, de nem tud meggyőzni, én sem őt. Hallottam, hogy ahol a szülők meztelenül vannak a gyerekeik társaságában, sokkal sikeresebbek lesznek a srácok, mert nem olyan gátlásosak, mint ahol rájuk erőltetik a "szemérmességet". Ebben a riportban is hasonlókról esik szó: https://www.youtube.com/watch?v=u3LvTYOrp-s
2014. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!