Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van itt olyan, aki meztelenül...

Van itt olyan, aki meztelenül szokott aludni?

Figyelt kérdés
És esetleg gyereke is van? Vagy ha megszületett, akkor le is szoktatok erről?
2013. jan. 23. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
előfordul. Egyedül ritkán. Néha ha barátommal alszom és "úgy maradunk" bár ő szinte mindig felhúz egy alsógatyát. Gyerek még nincs
2013. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nyáron csak,elviselhetetlen a meleg panelban.

Nem alszik velünk a gyerek,így nem látja igazán.

Bár sokszor ő is meztelenül alszik,éjjel levetközik,melege van (4 éves)

Nem szégyelősködünk egymás előtt,bejön a fürdőbe is mindkettőnkhöz

2013. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem szoktam, nem szeretek. Anno a barátommal néha bugyiban aludtam, de meztelenül nem.
2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is meztelenül alszunk, a gyerekek nem alszanak velünk. Soha nem szoknék le róla, a legjobb dolog éjjel pucéron összebújni! :-)
2013. jan. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is meztelenül alszom a barátommal, gyerek nincs. De amikor mi voltunk kicsik, az én szüleim is meztelenül aludtak, es egyáltalán nem zavart. Most, hogy megnőttünk, és esetleg kellemetlen lenne, mar felöltöznek.
2013. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen. Gyerekem is van, három. Nyáron ők is pucéran alszanak, utálják a pizsamát.
2013. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Problem? ***** válasza:
85%
Én azért nem alszok meztelenül ha hajnalba a kommandósok rám törik az ajtót ne egy szál f.szba rángassanak elő.
2013. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyáron néha úgy szoktam, de most megfagynék, akár hogy is fűtünk :)
2013. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
No , én a kommandósoktól nem tartok, mert nem termesztek kápszert, nem is terjesztek, de csak pizsama felsőben alszom, vagy 30 éve, nejem hálóingben.
2013. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

mindig, kivéve a havimkor, de még nincs gyerekünk

A szüleim is úgy alszanak (gondolom:), mindig is úgy aludtak. Volt idő, hogy egy szobában aludtunk, akkor is, de akkor még kicsi gyerekek voltunk, de emlékszem rá, nem okozott törést bennem vagy ilyesmi.

2013. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!