Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért érzem úgy, ha valaki...

Miért érzem úgy, ha valaki nevet felém nekem is nevetnem kell?

Figyelt kérdés
Ha valaki nevet felém olyan érzés hogy most nekem is nevetnem kell még ha nem is vicces, mert különben mogorvának vagy olyan morcosnak tűnök. Vagy hogy a nevető fél elvárja tőlem h most én is nevessek.
2013. jan. 12. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz mert különben azt hiszed hogy mogorvának fognak tartani ami részben igaz de nem kell minden hülyeségen nevetni csak abban amiben tényleg érzed a viccet:)
2013. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszú évekig én is ezt csináltam amíg egyszer el nem fáradtam.Van nekem humorom,de minden agyament nyomorult viccen,vagy sztorin nem tudok nevetni.Én is szoktam viccelődni de akkor jóízűen nevetek,és nem kényszerből.


Egy ideje abbahagytam ezt nevetgélést,most már csak akkor szoktam ha tényleg vicces.


Viszont most meg mindenkitől azt kapom hogy miért vagy ilyen komoly/bús?

2013. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja pont ezaz.. meg ha nem nevetek akkor meg kínos hogy ő nevet, én meg csak nézem őt.
2013. jan. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!