Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért érzem kellemetlennek,...

Miért érzem kellemetlennek, ha másokat kell bemutatnom egymásnak?

Figyelt kérdés
Kínosnak érzem a helyzetet, zavarban vagyok, mivel a két fél nem ismeri egymást. Meg nem szeretem, igazából nem is tudom, tök béna vagyok benne, mindig beégek. Ez főleg akkor rossz, ha a barátnőmet, vagy közeli barátaimat kell bemutatni másoknak. Mi ennek az oka?

2012. dec. 5. 18:38
 1/5 sztrecskó ***** válasza:
nem tudom, de én is így érzek... Valahogy feszült és kínos a helyzet. Igazából lehet, hogy csak én érzem annak.
2012. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is kínos tud lenni, meg az is ha bemutatnak valakinek...éppen ezért én nem szoktam de egyik ismerősöm se mutatott be soha senkinek, mindenkit magam ismertem meg és mentem oda bemutatkozni.:D
2012. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nagy levegő! És csak lazán! Az legyen benned h te vagy az ász mondogasd magadban és jó lessz!!
2012. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, de nem maga a bemutatkozás ("Icuka, ő Géza, Géza, ő itt Icuka") kellemetlen, hanem attól tartok, hogy nem lesznek szimpatikusak egymásnak, és mit fognak rólam gondolni, hogy én milyen emberekkel barátkozom.
2012. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ráérsz :D Ezen nem tudom mit görcsölsz. X ő Y, akit innen-onnan ismerek (kollégám, exem, anyám, tesóm, kutyám), Y ő meg X, aki blablablabla. Ennyi.
2012. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!