Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem volt bunkó ez...

Csak szerintem volt bunkó ez a beszólás?

Figyelt kérdés

Karácsonyra telefont kaptam (Samsung Galaxy Mini-t). Előttem két osztálytársamnak volt ilyen (az egyik már lecserélte, a másiknak még meg van).


Egy csaj beszólt, hogy 'már neked is ilyen telefonod van?', mert a barátnője (padtársa) is ilyet kapott...


Csak szerintem szánalmas ennyi idősen (17-8 évesen) ilyenekért beszólni?


18l



2013. jan. 8. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak ilyen felszínes érdeklődésnek lett szánva?
2013. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eléggé lenézően kérdezte...
2013. jan. 8. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szánalmas. De nem tudsz mit tenni, vannak akiknek ez a lételemük.
2013. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vicces, mer turkálóból öltözik a lány (semmi bajom a turikkal, mert szuper ruhákat lehet ott kifogni, de olyanba jár, ahol 20 Ft-okért vesz ruhákat, és elég ízlésficamos szegény...)
2013. jan. 8. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ne foglalkozz vele. A francot érdekli ki mit hisz. amúgy turiból 20 forintért is lehetne jól összeöltözni, de ha a stilus olyan, akkor a többi is olyan
2013. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szard le...

egyedi vagy!

2013. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy kinek milyen telefonja van? Úgyis mind egyforma, szinte csak az áruk különböznek, na meg a nevük. Ne foglalkozz vele, szánalmasnak szánalmas, de sajnos eléggé hétköznapi dolog, hogy az emberek azt lesik, hogy mid van, és én ezt főleg az ilyen esetekben nem szeretem, ha az a bizonyos lenéző ember még inkább szánalomra méltóbb személy, akit a sarokba kellene söpörni, mert személyiségileg egy hatalmas nagy NULLA. Úgyhogy szerintem nyugodj meg, és ne idegeskedj ezen, szerintem te több vagy ennél, bár nem ismerlek, de az utolsó mondatod alapján bizonyára nem vagy egy átlagos, szánalmas tini.
2013. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!