Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szoktatok fürdeni este úgy...

Ti szoktatok fürdeni este úgy is ha nincs melegvíz? Pl: Csak nektek nem jut, mert a család többi része megfürdött már!?

Figyelt kérdés
Bojlereseknék lehet ilyen. Ti hideg vízben is megfürödtök?
2013. jan. 2. 23:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én is belementem a fürdőkádban, először kb lila lettem, és próbáltam gyorsan szivaccsal megmosdani/tusfürdő,aztán víz megint :s.

De rossz:D

Nyáron alapból a langyos, és a hideg közötti vízállományba szoktam fürdeni, mert elviselhetetlen a meleg számomra:D.

Télen meghát, nem volt jóérzés most.:).


Én mondjuk 2 naponta mosok hajat (mert nagyon gyorsan zsírosodik,és nem akarok csövesnek kinézni.) és ma nem tudtam hajat mosni,holnapra kellett áttennem

2013. jan. 3. 00:13
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ilyen főleg kolaszban volt anno, akkor azt szoktam, hogy csak megmosakodtam gyorsan este - hónalj meg ilyesmi - aztán reggel felkeltem hamarabb és akkor lezuhanyoztam rendesen.

Most csak párommal élünk kettesben, ritkán van,hogy valamelyikünk elfogyasztja az összes meleg vizet, olyankor vagy várok,mig legalább langyos jön és akkor azzal gyorsan bevizezem magam, elzárom mig szappanozok, mosakodok aztán újra langyossal gyorsan leöblitem magam.

2013. jan. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Dehogyis.

Bár most gázos lakásban ilyen nem fordul elő,de régen bojleres házban anyámékkal volt hogy öcsém kifürödte a vizet,akkor fürödtem másnap,nem vagyok hajlandó hideg vizben fürdeni,nyáron is forró vizben szoktam.

2013. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:).

Akkor azért vannak egy-páran akiknél fordult elő ilyen:) Ritkábbra számítottam:D:)

2013. jan. 3. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!