Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szoktatok fürdeni este úgy...

Ti szoktatok fürdeni este úgy is ha nincs melegvíz? Pl: Csak nektek nem jut, mert a család többi része megfürdött már!?

Figyelt kérdés
Bojlereseknék lehet ilyen. Ti hideg vízben is megfürödtök?
2013. jan. 2. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, melegítek a gáztűzhelyen :D mondjuk ezt zuhanyzó esetén nem tudom hogy oldanám meg. de ritkán fordulelő, max ha valaki hajat mos, de direkt igyekszünk gyorsan lefürdeni.:)
2013. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon késő van és nem csináltam nagyon "izzasztót" csak megmosakszom és reggel zuhanyzom,ha "koszos vagyok" akkor melegitek vizet és kevesebb vizben de megfürdök!:)
2013. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ameddig otthon laktam, ez rendszeresen előfordult, még hideg vízben is letusoltam. De ezért mentem mindig én először, szívjanak a többiek :D
2013. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:).

Ma így jártam:) Na és nagyon hideg volt, de már nem szerettem volna várni amíg melegszik víz, akár gáztűzhelyen, akár kandallón, így megfürödtem, mert én nem tudok lefeküdni úgy aludni, ha nem érzem, hogy tiszta vagyok, hogy fürdötem. (Téliszünet van, így semmi olyat nem csináltam) Berögzült szokás lett:)

2013. jan. 2. 23:20
 5/14 A kérdező kommentje:

. De ezért mentem mindig én először, szívjanak a többiek :D'


Én is mindig ezt csinálom:D De ma készülnöm kellett a házidogámra, és nem tudtam előbb

2013. jan. 2. 23:21
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, dehogyis, sosem tusolnék hideg vízben.

Majd reggel zuhanyoznék, nem lesz semmi bajod, ha csak másnap ejted meg.

2013. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen központi fűtéses házban laktunk, most pedig kettőnknek elég szokott lenni a bojler, ha hűl gyorsan befejezem.

Karbantartáskor volt, hogy nem volt melegvíz, ezekről előre tudtunk. Ilyenkor gázon melegítettem vizet, beleöntöttem lavórba. Tesóm viszont simán lezuhanyozik a hideg vízzel, brr..

Koliban párszor le kellett zuhanyoznom hideg vízben, ekkor inkább csak bevizeztem magam, szivaccsal igyekeztem lemosni magam, nem álltam be direkt a hideg víz alá. Amikor túlfűtöttek és forró víz jött akkor is ugyanezt csináltam, az se volt jobb.

2013. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem bojleres vagyok, de nyáron sokszor van, hogy elzárják a meleg vizet pár napra, és simán lezuhanyzok hidegben. Sőt, télen is volt már ilyen. Alapból zuhanyzom, pancsizni nem szoktam.


A hideg víztől egyébként is csillog a haj. Mindennap hajat mosok, engem nem tántorít el semmi. Plusz a balzsamozást is megcsinálom.


Eddig kétszer volt olyan, hogy csőtörés miatt elzárták a HIDEG vizet, és csak meleg volt. Tűzforró. Na, az sokkal gázabb. Szanaszét forrázod magad. Nem lehet csak úgy lehűteni, mint a hideget megmelegíteni.

2013. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Télen azért már kemény hideg vízben zuhanyozni. Nyáron még ok, főleg mióta voltam egy kevésbé felszerelt táborban, ahol csak hideg volt. Gyakorlat kérdése, én úgy csinálom, hogy először bevizezem magam a kezemmel, aztán elzárom, szappan, és mire újra megnyitom, már nem érzem elviselhetetlenül hidegnek. 23/L
2013. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

"Mindennap hajat mosok"

O.O jézusom

2013. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!