Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezért titulálhatnak hisztis...

Ezért titulálhatnak hisztis ribizlinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szilveszteri bulit rendezek. Úgy fog kinézni a dolog, hogy van egy jelenleg üres házunk, ahol régen a nagyim lakott, de ő meghalt, már régen. Most pont nincs kiadva, ezért a szüleim megengedték, hogy tartsak egy bulit. Én úgy számoltam, hogy leszünk páran, a haverok, akikkel nyáron lógtunk sokat. De nem így történik. Az egyik srác hív meg ilyen-olyan számomra tök ismeretlen személyeket, akikkel rohadtul nem szeretnék szilveszterezni. Nem vagyok egy hisztis lány. Félek, ha most szólok neki, hogy álljon le, akkor elkezd majd piszkálni, hogy milyen nyafogós vagyok. Szerintetek?


2012. dec. 28. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megkéred hogy ne hozza, de nem fogja fel ésszel szerintem. Az ilyen IQ nullákkal amúgy sem kellene törődnöd.
2012. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél balek. Ha elsején reggel a ház szétverve-összeokádva, mindenhol törött üvegek és szétfolyt vörösbor, használt óvszer stb, mindez csak azért, mert te nem mertél előre szólni, hogy SENKI IDEGENT NEM HÍVHAT, akkor hogyan éreznéd magad? Azt hiszed, hogy ha tartani kell a hátadat az okozott károkért a családod előtt, akkor lesz ott egyetlen haverod is? Vigyázz, mit engedsz meg és kiknek, mert végül semmi örömöd nem lesz majd benne, de a felelősség akkor is a tiéd.
2012. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A TE bulidra más hív meg embereket? Na az a gáz!
2012. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy vagy vele, én nem tartom magam hisztisnek, de az én bulimra csak az jöjjön, akit ÉN hívok meg. Ugyanis bármi történik, ÉN vagyok felelős. Ha elővesznek tök idegen csókák miatt, hát mi a túrót mondjak?
2013. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!