Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezért titulálhatnak hisztis...

Ezért titulálhatnak hisztis ribizlinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szilveszteri bulit rendezek. Úgy fog kinézni a dolog, hogy van egy jelenleg üres házunk, ahol régen a nagyim lakott, de ő meghalt, már régen. Most pont nincs kiadva, ezért a szüleim megengedték, hogy tartsak egy bulit. Én úgy számoltam, hogy leszünk páran, a haverok, akikkel nyáron lógtunk sokat. De nem így történik. Az egyik srác hív meg ilyen-olyan számomra tök ismeretlen személyeket, akikkel rohadtul nem szeretnék szilveszterezni. Nem vagyok egy hisztis lány. Félek, ha most szólok neki, hogy álljon le, akkor elkezd majd piszkálni, hogy milyen nyafogós vagyok. Szerintetek?


2012. dec. 28. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem, ne akadj ki ezen,ha lesz 2-3 ismeretlen személy. Ha 20 lenne, az már gáz.
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hisztis p*csa!
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem 2-3 személyről van szó... hanem 15-ről.
2012. dec. 28. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor ne engedd..! Mégiscsak, idegeneknek fizetnéd a dolgokat? Legyen már eszed. Mond meg hogy így nem és kész.
2012. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Egy buli attól jó, hogy sokan vannak. Neked nem kell semmit csinálnod, persze azért egy-két fiút azért illik lepippantani a fürdőszobában, ahogy az jó házigazdához illik, de más nem kell.
2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen érthető, senki sem örülne, ha a házát szétvernék. (első kettőt nem is értem, szép alakok lehettek)

Beszéld meg vele. Az hogy valaki hisztis, az egy stílus.. ha nyivákolva bömbölve adod elő, de gondolom nem így tervezed.. :) Te bulid, de döntöd el kiket hívsz meg!

2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Az már sok!! Inkább tartson annak aminek akart, de te döntöd el ki engedsz be. Ha nem tartsa tiszteletbe a kérésedet akkor elmehet a ..hu-ba.
2012. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem tűnnél annak, az a srác lehet nagyon ki akarja használni a dolgot.
2012. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjenek máshová bulizni. Nem vagy köteles 15 vadidegent meghívni, mert hogy miket fognak rád mondani. Legyen már tartásod!

Egy durva példa, hogy megérts.

Ha azt mondják hogy menjél el velük rabolni, mert akkor menő leszel! Ha nem mész akkor mindennek lehordanak, csakhogy jó benyomást keltsél akkor elmész? Ugye hogy nem.

2012. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
kit erdekel hogy mit fog gondolni? a ti hazatok, nehogymar ne donthesd el ki bulizzon veled benne. nem sertesz meg semmilyen illemet vagy szokast vagy erkolcsot vagy akarmit azzal ha megkered ne hozzon ennyi embert.
2012. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!