Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek a türelmetlenségemm...

Mit tegyek a türelmetlenségemmel, mert megy tönkre az életem?

Figyelt kérdés
43 F vagyok,rengeteg problémám volt már a türelmetlen,sokszor irreálisan álmodozó természetem miatt.A Gyerekemmel is elég rosszban vagyok,a Barátnőmmel se tudunk kijönni a mindennapokban,csak hétvégén járunk össze.Többször volt,és van olyan,hogy berugok,ha nem sikerül szinte azonnal valami úgy,ahogy én szeretném,és még sok sok rossz vonzata van ennek az egésznek.Szeretném,ha Valaki segítene,akinek volt ilyen gondja,pszichológus,vagy valami gyógyszer,vagy gyógymód.Az a helyzet,érzem,hogy egyre megkeseredettebb lesz az életem,és mindenki el fog hagyni,ezen kívűl a sok munkától is kezdek fizikailag tönkremenni.Ami a legjobban fáj,hogy a Barátnőm,akit hihetetlenül szeretek,Ő is látja ezt a dolgot nálam,és nemrég eljöttünk a Fiammal albérletbe,tehát még ez a párkapcsolat se megy igazán e miatt.És nem tudok megnyugodni,mindig agyalok valamin,már megörjülök saját magamtól,hogy lehetek ennyire idegbeteg.

2012. dec. 24. 08:59
 1/2 gelazso ***** válasza:
legyél türelmes
2012. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj, vagy keress valami hobbit, amiben le tudod vezetni az idegességed. Esetleg írj, vagy bármi önkifejező tevékenységet csinálj.
2012. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!