Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj, ha én inkább így képzelné...

Baj, ha én inkább így képzelném el az életem?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék egy helyre bejárni és dolgozni. Általánosban és középiskolában habár voltak barátaim, jól elvoltunk, de halálosan gyűlöltem a robotikus életvitelt, 16 éves korom előtt még azt hittem ez azért van, mert gyerek vagyok. De nem, ez hozzám tartozik.. én szeretek szervezkedni, politizálni, új társaságokat létrehozni. Nem vagyok semmirekellő, rosszul érzem magam akkor is ha nem csinálok semmit, de akkor is, ha másoknak dolgozom. Az önmagam ura akarok lenni, csak még nem tudom, hogy ehhez mi kell..
2012. dec. 5. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked is olyan hivatást kell választanod ami ennek megfelel.

Pl:politikus , diplomata , tolmács...


Egyébként én sem szeretem azt a monoton , robotikus , életmódot.

2012. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 14:33


Igen, de ha megnézed a politikusok többsége is jogról vagy közgázról kerül ki, amit ha tanulni kezdek (most fogok érettségizni) még rengeteg olyan évet jelent, mint amitől ódzkodok. A diplomatán még nem is gondolkodtam, de kifejezetten jól hangzik, tényleg.

2012. dec. 5. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok, bár én még csak 9.es vagyok mégis inkább a beszédemmel,viselkedésemmel fogom meg az embereket mint az eszemmel pedig nem vagyok olyan hülye :)
2012. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 14:56


Kitartást a kövi 3 évhez, én 5 éves középsuliba jártam és rendesen meggyötörtnek érzem magam, annyiszor fojtották belém a szót (persze az intézmény jellegét tekintve jogosan).

2012. dec. 5. 14:58
 5/5 anonim válasza:

Tudom, miről beszélsz. Azokon az órákon, amikor aktivizálhatjuk magunkat, csoportmunka, beszélgetsé, vagy scak egész egyszerűen interaktívan kérdezik ki a tananyagot, tök jól elvagyok, de amikor monoton módon haladunk egy munkafüzetben vagy egy tankönyvben, bele tudok őrülni, és akkor a tanárok mérgesek rám, hogy miért fészkelődök, miért rajzolok, miért beszélgetek, nem firkálunk a padra, nem zavarunk mást óra alatt, nem olvasunk órán... De általában azzal próbálom kiküszöbölni, hogy a hozzám hasonló néhány osztály/csoport/fakttársam mellé próbálok ülni a monotonabb órákon. :)

Én nagyon szívesen lennék pl tanár, aki mindne órát feldob valamivel, segít a diákoknak szervezkedni, stb.

2012. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!