Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki nem szeretne enni...

Ha valaki nem szeretne enni abból, amit kínáltok neki, hogy szoktátok noszogatni, hogy mégis egyen?

Figyelt kérdés
vagy ha azt szeretnétek, hogy (még) többet egyen a felkínált ételből, hogy veszitek rá?
2012. nov. 28. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Békén hagyom... Én is utálom, ha nálam erőszakoskodnak.
2012. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

olyanok válaszát várom, akik nem hagyják békén.


meg olyanokét, akiket rávették az evésre, és leírják, hogy hogyan.

2012. nov. 28. 01:01
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Már bocs de nekem nagyon úgy tűnik, hogy vagy meg akarsz valakit mérgezni, vagy 13 éves kis pic*a vagy aki hisz a szerelmi kötésekben. Olyan nincs, hogy egy normális ember tukmáljon valakit az evésre. Jobb ha most vallod be még mielőtt sittre jutsz mérgezésért. Nos?
2012. nov. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember nem erőszakoskodik senkivel. Ha nem szereti azt az ételt, vagy bármi más ok miatt nem akar enni, akkor tudomásul veszem.

Van olyan ember is, aki rosszul lesz, ha beleerőltetnek valamilyen ételt.

2012. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Én például nem szeretek másoknál enni, ez van.Nagyon kevés étel van, amit mástól elfogadok.Ettől függetlenül nem vagyok utálatos ember.Azt viszont utálom, ha ezt nem tudja valaki elfogadni és tömni akar.Egyik unokatesóm anyja ilyen.Én puszta illendőségből legyűrök nagy nehezen egy darabka sütit, aztán kéretlenül ráb.asz még kettőt a tányéromra, hogy azt meg kell enni, mert már 4 napos.Persze otthagyom, aztán sóhajtozik és a hátam mögött elmond mindenféle neveletlen tuskónak, mert otthagyom a tányérján az ételt.Már nem is járok hozzájuk.

Amúgy valamelyik előttem szólóval, egyetértek, gyanús vagy.

2012. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Így:egyél,egyél,egyél,egyél,egyél,egyél,egyél,egyél,egyél máááááár,mert megsértődök.
2012. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

sokan csinálják, főleg erőszakosabb, autokrata nők

lényeg a bűntudatkeltés

2012. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a 3-as hsz. tipikus paranoid hozzáállás
2012. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3-as,

senkit nem akarok megmérgezni, és nem vagyok 13 éves, de ettől függetlenül nem sértegetem a gyerekeket a koruk miatt se.


4-es,

nem csak értelmes emberek válaszát várom.


Elég sok noszogatós embert ismerek, nem értem mit szégyenlősködnek most, ahelyett, hogy leírnák a módszerüket.

2012. nov. 28. 12:28
 10/16 anonim ***** válasza:
No, azt szeretném én látni, hogy valaki belém diktál valamit, amit nem akarok megenni (persze a Btk keretein kívül). Egyszerűen kicsi gyerek koromtól nem tudott nekem senki rosszabbat büntetés gyanánt kilátásba helyezni, mint hogy esetleg valóban meg kell ennem azt a valamit... próbálkoztak pedig néhány dologgal a szüleim, nagyszüleim, tanáraim. Olyan ember érzelmi zsarolása meg tökéletesen lepereg, aki merő önzésből és hiúságból azt akarja, hogy fizikailag rosszul érezzem magam a kedvéért.
2012. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!