Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Metrón mennyire veszélyes...

Metrón mennyire veszélyes utazni estefelé?

Figyelt kérdés
2-es metró, keletis megállója mennyire gáz?

2012. nov. 18. 21:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, vhogy metrón nekem szerencsém volt este, a busz meg a villamos sztem veszélyesebb ilyenkor. Amikor metrón gáz volt (pl. balhésok ütlegeltek egy ázsiai férfit vagy amikor elkezdett tapizni egy hülye tini c típusú állampolgár), az meg nappal volt.
2013. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egész családomnak kifejezetten megtiltottam a metrón való utazást akár nappal akár este.Halálos veszély ,a lestrapált szerelvények tüz és egyéb veszélyesek,az új Alstonokat is beleértve.Minden nap várható egy hír egy ezzel kapcsolatos drámáról.Remélem nem lesz igazam.
2013. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!