Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Metrón mennyire veszélyes...

Metrón mennyire veszélyes utazni estefelé?

Figyelt kérdés
2-es metró, keletis megállója mennyire gáz?

2012. nov. 18. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semennyire. A metrón nem történhet veled semmi. A metrón mindig több ember, van, a peron be van kamerázva, sok esetben van ellenőr, megtámadni nem tudnak, kirabolni sem, mert nem lehet elfutni, max kizsebelni tudnának ha mondjuk nagy összepasszírozott tömeg van, de ez meg ritka, csak különösebb eseménykor fordul elő. Mellesleg a kettes metró semennyire nem gáz, mert elég konszolidált helyeken vezet a vonala.
2012. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom inkább az utasfülkében utazz...

Ha szerencséd van elkaphatod az új metrót is, de a régiekkel sincs baj. A keletinél meg kulturált a metró.

2012. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es metrón nem veszélyes.
2012. nov. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
melyik metrón az?
2012. nov. 19. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:

egyszer tesómat majdnem szétverte 1 idióta a stadionoknál.

piros, török zászlós feliratú póló volt rajta, és azért.

még szerencse, hogy mikor észrevette, és ezen totál bekattant, gyorsan letudtunk szállni. még hallottuk, ahogy dörömböl az ajtón..


de ennek ellenére azt mondom, hogy biztonságos. ilyen őrültek, akik bekattannak a semmin, meg bárhol lehetnek.

2013. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elsőnek üzenem:

[link]


[link]


[link]

2013. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Te nagyon hülye vagy. Összeszedsz itt nekem három esetet, ahol az egyikért Philadelphiába a másikért meg Brüsszelbe kell menni, ami mutatja a dolog gyakoriságát, mindhármat felvette a biztonsági kamera, az egyik egy etnikai villongás mindhárom esetben az áldozat egyedül van a peronon, ami budapesti metró esetében csak elég szűk időrésben fordulhat elő, valamikor üzemzárás körül, ráadásul a budapesti eset nem is metróaluljáróban történt, hanem a kis aluljáróban a Ferencieken, ami a Váci utca két oldalát köti össze. Sokkal jobban félnék este a 28-37-es villamoson, vagy a 9-54-es buszokon
2013. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Első vagyok. Te nagyon hülye vagy. "


metró mind a 3, kamerák is voltak..., az egyik speciel magyar.

tesómat majdnem szétverték egyszer itt, Magyarországon (csak amiatt menekült meg, mert pont bezáródott az ajtó a bekattant csávó előtt), hiába van ott a kamera.


de nem gondolom, hogy ne lenne biztonságos, de az sem igaz, hogy abszolút veszélytelen. ha valaki be van kattanva, a kamerák nem hatják meg.



"semennyire. A metrón nem történhet veled semmi." ezek a mondataid nem igazak. arról meg nem tehetek, hogy nem ismered a semmennyi, és a kis esély közötti különbséget.

2013. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
elírtam, semennyi
2013. jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszer egy részeg csaj pont oda hányt a metróban, ahol én álltam. Ez volt a legveszélyesebb metrós élményem.

Zsebtolvajok mindig vannak, figyelj a táskádra.

2013. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!