Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye ez nem veszélyes?

Zsizsik666 kérdése:

Ugye ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Beszéltem msn-en egy csávóval (régen ismerem közösségi oldalról, ahol már nem vagyok fent) ,akit érdekelnek az okkult dolgok. Mondjuk, nem túl sokat beszélt róla, csak ennyit. Mert gondolom személyesen szeretne majd. Egy valamilyen mágikus rendet alapítana, annyit mondott, én mondtam nem lépek be. Az ilyen szekták nem szimpik. Attól függetlenül azt mondja, szeretne velem találkozni és még négy tag. Én úgy gondoltam, kávézóban, a közeli városban. Viszont ők öten már lebeszélték, hogy gyakorlatilag majdnem sötétedéskor találkozzunk a temetőben holnap este. S ott majd elbeszélgetünk, merthogy nyugisabb, de ne mondjam senkinek.

Közben öcsémmel is beszéltem msn-en, lebäszott, mert elmondtam neki és az a véleménye, ezek valami rosszban sántikálnak. Meg hogy "40 kilós szerencsétlen nőként", mit tudnék csinálni. De nemértem, máskor is mászkálok éjszaka az utcán de eddig semmi nem volt.

Max. ha akarnának valamit az rablás lenne de buszra vinnék pénzt csak. Meg nem is volt szó hogy legyen nálam lóvé, szóval nem hiszem.

Mondjuk ez a csávó nem a legszimpibb beszélgetés alapján, de ki tudja lehet élőben más. Lányok is lesznek, azt mondja, ketten még.

Szóval nem is tudom. Ti találkoznátok velük?



2012. okt. 27. 12:07
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:

Minden képen, ha azt akarná, hogy jól megdugjanak.

A mágia nem létezik, de akik hisznek benne ostobák és így bármire rá lehet venni őket, jó példa erre a te kérdésed LENNE, ha nem lenne kamu.

2012. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
Inkább ne menj el. Lehet, hogy veszélyes alakok.
2012. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Komoly kérdés. Már máskor is találkoztam másokkal, igaz a temető az nekem sem szimpi még este 5-kor sem. A sötétben is félek, de elemlámpát vinnék. Csak kiváncsi vagyok mit mondanának, miről tudnánk beszélgetni.
2012. okt. 27. 12:15
 4/31 anonim válasza:
Szerintem inkább gyufát vigyél, az jobban világít.
2012. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
:(
2012. okt. 27. 12:18
 6/31 anonim válasza:
Meg aztán nehogy a sok mágiától felkeljenek a halottak és megzabáljanak titeket, vigyázni kell ott nagyon.
2012. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 vinviri válasza:
Szerintem ha felmerült benned, hogy nem lennél biztonságban az azt jelenti, hogy tudat alatt te is tudod, hogy ez nem jó ötlet.Szerintem ne menj el. Amúgy is abnormális dolog sötétben TEMETŐBEN találkozni valakivel akit még sosem láttál élőben csak msn-en beszélgettél vele. Arról nem is beszélve, hogy ott sem találtad szimpatikusnak. Az hogy még Hála Istennek nem történt bajod abból, hogy este amikor sétáltál nem támadtak meg nem jelenti azt, hogy életed végéig biztonságba lennél. Szóval én a helyedben biztos hogy nem mennék el. Arról nem is beszélve, hogy "40 kilós nőként" ne randevúz idegenekkel sötétben.
2012. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Értem, nem is tudom, tényleg furcsa ez, hogy temetőben akarnak találkozni. De azzal magyarázta, hogy nyugisabb,+ nem hallják, mit beszélünk.

Lehet nem lenne szimpi, eddig is furcsának találtam így stílusa alapján, de fogalmam sincs mi rosszat akarhatna. :S Mikor nem is ismer, nem hiszem hogy valami rosszat akarna. Holnapig még van időm gondolkozni, tényleg nem tudom.

2012. okt. 27. 12:43
 9/31 anonim válasza:
Mindenképp menj el, kár lenne ezt kihagyni. Én a helyedben biztosan elmennék hisz két idegen férfivel a temetőben? Lehetne ennél jobb?
2012. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Lesznek lányok is. Csak fiúkkal nem találkoznék, szerintem a nők jobbak a mágikus dolgokban, meg egyedül én lennék lány, akkor rosszul érezném magam. De így hogy azt mondja két lány lesz még, az elég jól hangzik. Csak a temető nem.:S
2012. okt. 27. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!