Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugye ez nem veszélyes?

Zsizsik666 kérdése:

Ugye ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Beszéltem msn-en egy csávóval (régen ismerem közösségi oldalról, ahol már nem vagyok fent) ,akit érdekelnek az okkult dolgok. Mondjuk, nem túl sokat beszélt róla, csak ennyit. Mert gondolom személyesen szeretne majd. Egy valamilyen mágikus rendet alapítana, annyit mondott, én mondtam nem lépek be. Az ilyen szekták nem szimpik. Attól függetlenül azt mondja, szeretne velem találkozni és még négy tag. Én úgy gondoltam, kávézóban, a közeli városban. Viszont ők öten már lebeszélték, hogy gyakorlatilag majdnem sötétedéskor találkozzunk a temetőben holnap este. S ott majd elbeszélgetünk, merthogy nyugisabb, de ne mondjam senkinek.

Közben öcsémmel is beszéltem msn-en, lebäszott, mert elmondtam neki és az a véleménye, ezek valami rosszban sántikálnak. Meg hogy "40 kilós szerencsétlen nőként", mit tudnék csinálni. De nemértem, máskor is mászkálok éjszaka az utcán de eddig semmi nem volt.

Max. ha akarnának valamit az rablás lenne de buszra vinnék pénzt csak. Meg nem is volt szó hogy legyen nálam lóvé, szóval nem hiszem.

Mondjuk ez a csávó nem a legszimpibb beszélgetés alapján, de ki tudja lehet élőben más. Lányok is lesznek, azt mondja, ketten még.

Szóval nem is tudom. Ti találkoznátok velük?



2012. okt. 27. 12:07
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Ha ő mondta,hogy lesznek lányok is,ne higgy neki!Vagyis én nem hinnék..
2012. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
21 erre nemis gondoltam, de akkor hazajönnék, ha úgy lenne, lányokkal tudnám jobban kibeszélni ezt a témát inkább.
2012. okt. 27. 13:25
 23/31 A kérdező kommentje:
20 már felnőtt vagyok, bagykorú, de nem is értem, miért ölne meg, habár eszembe se jutott, de lehet, hogy őrölt...de akkormeg ennyi erővel akármikor lehet őrülttel találkozni. Pl. aki éjszakára megy dolgozni.
2012. okt. 27. 13:32
 24/31 anonim ***** válasza:

Komolyan ennyire találkozni akarsz 5 idegennel, hogy nem fogadod itt el mások észérveit??


Nem akarok neveket mondani, nem rég Pécsen öltek meg egy huszonéves lányt. Ha nem is jutsz erre a sorsra, egy erőszakolás simán benne van a pakliban... Elhagyatott helyre hívnak, ki az a hülye aki elmegy?? Legyen már eszed, jöjj ki a rózsaszín üvegházból.

2012. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nem, annyira nem, hogy erőszakolás legyen belőle :( Lehet igazad van, habár nem tudom elképzelni, de most ez elég félelmetesen hangzik:S
2012. okt. 27. 14:02
 26/31 anonim válasza:

Nem akarom, hogy bárki is meghaljon, de most nem jelentesz annyit, hogy folyamatosan győzködjelek.

Még egyszer, ne menj el, 90% hogy rosszban sántikálnak, de ha tényleg ennyire nem érted, akkor menj.

Csak a családodat sajnálom.

2012. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Tudod mit?Menj nyugodtan!Nézd meg mi lesz.De ha tényleg rossz szándék van bennük,és te elmész,onnan te nem szabadulsz,ráadásul 5-en vannak..20 éves létedre elég hülye felfogásod van.Bocsi,én így gondolom....21-es voltam;)
2012. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a kérdés nem kamu akkor kérdező te szánalmas vagy.De ha igaz és elmész, akkor meg is fogod érdemelni azt amit kapsz.
2012. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem megyek amit a 24 írt azért. Bár lehet nem úgy lenne, de az nem jól hangzik. :S
2012. okt. 27. 14:56
 30/31 anonim válasza:
Légyszi kérdező, írd meg privátban, hogy komolyan gondoltad e. Nem fogom elmondani senkinek, de lebegjen az a szemed előtt, hogy az emberi fajba vetett hitem a tét.
2012. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!