Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy nőnek tényleg veszélyes...

Egy nőnek tényleg veszélyes egyedül az utcán járnia?

Figyelt kérdés
Ma is beszóltak egy kocsiból.Nem volt durva,inkább röhejes,de azért elég félelmetes,hogyha nappal ez történik,akkor mi lenne éjszaka?Eddig gond nélkül közlekedtem este évekig,de mostantól félnem kell?Ennyire élhetetlen lett ez a világ?
2012. aug. 20. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülyék mindig is voltak.

Annyi a különbség, hogy most láttál egyet.

2012. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyék mindig is voltak, igazad van, csakhogy manapság ezek a hülyék egyre veszélyesebbek, mert a törvények is szinte csak őket védik, így azt érzik, bármit megtehetnek. És sajnos meg is teszik. Szóval igen, én azt mondom, hogy veszélyes egy nőnek egyedül sétálnia. Éjszaka pláne, nappal pedig inkább csak a veszélyesebb környékeken.
2012. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy éjszaka, ha valahonnan haza kell menned, inkább ülj taxiba. Sajnos, a szenny alakok éjszaka még erősebbnek érzik magukat. A nőket inkább az erőszak fenyegeti, de a férfiakak is van félnivalójuk, őket is megtámadhatják.
2012. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyob sajnálom a nőket ilyen tekintetben, tényleg veszélyes nekik éjszaka egyedűl menni, csak azt tudom mondani hogy ha mennek akkor többen, vagy férfval menjenek, sajnos aki erőszakot követ el rajtuk, nem bùntetik meg , tettének megfelelően.
2012. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!