Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért köpködnek az emberek?

Miért köpködnek az emberek?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, annyira undorító tahó véglény szokás ez! Csávókám megy a járdán, egyszer csak gondol egyet, krákog egy nagyot és odacsul a járdára egy hatalmas zöld turhát!

És nem egyszer, nem kétszer, hanem napi rendszerességgel látni ezt, a járda sokhelyen olyan mintha végigment volna rajta az eső, mindenütt csulákat látni. Annyira hányingert keltő, ótvar szokás!!!



2012. nov. 18. 16:59
1 2
 11/18 mustafa33 ***** válasza:
77%-os, igen, de a válaszod szerint téged mégiscsak neveltek, de sokat nem.
2012. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mustafa33 ***** válasza:
te meg nem tudod elképzelni mire való egy papír zsebkendő?
2012. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%

Azért köpködnek, mert egészségtelen lenyelni a váladékot, papír zsebkendőt meg nem akarják pazarolni, az maradjon meg orrfújásra, a turha meg amúgy is elbomlik. Ja, a kutyaszar tényleg undorítóbb a turhánál.


26/N

2012. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mustafa33 ***** válasza:
fene a gusztusodat. undorító az is.
2012. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt nem érthetem. Nekem akkor van köphetnékem meg turházhatnékom, amikor meg vagyok fázva, és csupa takony meg váladék vagyok, de nem az év 365 napján.

Akkor is zsepit használok, és igyekszem elvonulva végezni ezt a köpős, gusztustalan dolgot, ha már nagyon muszáj. (mosdóban vagy félreeső helyen)


Nem is értem, akinek mindig ennyi váladék van a torkában az menjen orvoshoz mert nem vagyok benne biztos hogy ez normális jelenség.


Ausztriában szoktam ezt leginkább tapasztalni. :S (meg a focista orrfújást is... hányadék)


Ez nagyon igénytelen. Mi az hogy nem akarják a zsepit pazarolni? Ezek a wc-papírt is kispórolják?

2012. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
13: Ha semmi nincs nálam, nem fog érdekelni, hogy néhány embert zavarok. Téged se érdekelne
2012. dec. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mustafa33 ***** válasza:
És miért nincs nálad semmi? Alsógatyád (bugyid) van? hát igaz valakinek elég a ganés csizma meg a szakadt póló, ha meg ki vagy öltözve és mégsincsen "hozzávaló" akkor bizony elárulod hogy kivakarkodott bugris vagy ☺.
2012. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

17-es: kulcsod nálad van? Mobilod nálad van? Pénzed nálad van?

Na, ugyanennyi fáradtságba kerül papírzsepit is magadnál hordani.

Nem is értem a zsepi nélkül mászkálókat, nekem rutin mozdulat zsepit is eltenni mielőtt kilépek a lakásból.

2012. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!