Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ül ki a buszon egy...

Miért ül ki a buszon egy kétszemélyes ülés szélére az emberek 20-30%-a?

Figyelt kérdés

Ez akkora parasztság, hogy szabályosan fel tudom húzni magam rajta. Ma például tömött volt a busz, de egy miniriibanc kiült egy kétszemélyes ülés szélére, belülre meg oda rakta az ici-pici fornettis zacskóját. Odamentem hozzá(csak azért is!), hogy leszeretnék ülni, akkor meg vágta a pofákat, de beültem. Meg még a nagyik kedvenc szokása ez, HAAA MÉG NAGY CSOMAG LENNE NÁLUK, de nem.

Próbáltam keresni az okokat jó szívvel, mondom biztos csak pár megállót mennek az ilyenek. De nem, minden reggel 40 percet utazom végállomástól végállomásig, és állandóan előfordul, hogy valami paraszt a 40 perces úton végig kint ül a szélén. Komolyan szörnyen idegesítenek, mert az emberek nem olyan gátlástalan bunkók mint én, szóval nem merik megkérdezni, hogy bocsi, beülhetek-e?, hanem végigállják az akár 40 perces utat.

MIÉRT ILYEN PARASZTOK?


2012. nov. 15. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igazuk van azoknak a válaszolóknak, akik azt írják, a pofátlanokkal úgy is kell bánni..Csak egy bibi van, ha az ember lánya gyáva..:( Mindig időbe kimegyek a buszhoz, beállok a sorba, mint a birka..Aztán megjelenik 20 hormonkezelt 180 centis szakmunkásképzős, és simán eltaposnak..Mit számít a sor? Ugyan már?

Ha nem tapos el, a hátizsákkal vág orrba.

Ülőhely? Örülök, ha élve feljutok a buszra.

2012. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nagy ritkán buszozok, akkor sem bírok belső ülésre ülni, mert bepánikolok a bezártságtól. Csak kívül és kész. Ha valaki le akar ülni, beengedem, de belülre nem ülök.


Az én szempontomból meg az a gáz, hogy a sok bunkó nagypofájú, idegbeteg emberfajta, képtelen udvariasan megkérdezni hogy szabad-e a hely belül. Ehelyett az egész napi ideggörcsüket rajtam vezetik le, és rögtön nekem támadnak, hogy miért nem lehet belülre ülnöm.


Mert nem és kész. Ha hamarabb felszálltam had válasszam ki én a helyem. Főként hogy ha belül ülnék bepánikolnék és pofán hánynám az illetőt.

2012. dec. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor magától a busztól miért nem félsz? Az is egy zárt rész, sok emberrel kis térben.
2012. dec. 21. 13:33
 14/15 anonim válasza:
Ahogy a kémiatanárnőm mondta, az elektronok üres buszon nem ülnek a protonok mellé. Ez az élet titka...
2013. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én meg pont attól vagyok rosszul, ha nem láthatok ki az ablakon.
2013. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!