Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV buszon az egyes vagy a...

BKV buszon az egyes vagy a kétszemélyes ülést szereted?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha egyedül vagy és éppen mindkét lehetőséged van. Mert pl. az egyesnél nem nyomakodik be melléd egy cigiszagú öregbá' és tudsz nyugodtan üldögélni, de a kétszemélyesnél van esély arra hogy egy jóképű srác/csaj ül be melléd, esetleg beszédbe elegyedtek stb.

A korotokat és nemeteket is írjátok meg kérlek.


2012. febr. 13. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak BKV létezik Magyarországon. Én oda ülök ahol van hely. Szociopata vagyok, ezért lehetőség szerint 1-es ülésre ülök. A füstszagú öregúrtól van rosszabb is, hidd el. Főleg itt Borsodban.
2012. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az egyes, nem pasizni járok a buszokra. 22/N
2012. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

3 hozzászóló egyetértek veled, én se csípem a BKV-t, de most nem erről van szó.

Mivel pesti vagyok más városban nem tudom milyen buszok járnak, de a távolságin tudtommal csak kétszemélyes van ezért a kérdés tárgytalan :)

Tudom hogy van rosszabb a cigiszagúaknál, de ez csak egy példa volt...

2012. febr. 13. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak ugye a kettes ülések... Vagy a harmadik vagy a negyedik ajtónál a középső kettes ülés belsőjére szeretek ülni, ahol előtted is meg mögötted is van kettes ülés... De jól megfogalmaztam :D. Azért, mert utálok kívül ülni. Vagy egy nagy popsijú hölgyemény dörgölődik oda hozzám, vagy a 9 éves kissrác a hatalmas iskolatáskáját rakja az ölembe.
2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 17L
2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utálom ha mellémülnek.
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyik se mindig állok xD
2012. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Akiknek nem szokott ülőhely maradni, azoknak is biztos megvan hogy ha adott lenne mind a két lehetőség melyiket választanák :)

2012. febr. 13. 18:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
1-est. gyűlölöm ha hozzámérnek.
2012. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 2 SZEMÉLYES JOBB! Van hely a holmimnak is meg nem áll a nyakamba egy rossz tekintetű benga kidobó ,vagy egy nyakig saras pecás. Mellesleg több az ülőhely is. és valahogy melegebbek is a 2 x 2 üléses buszok.
2012. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!