Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV buszon az egyes vagy a...

BKV buszon az egyes vagy a kétszemélyes ülést szereted?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ha egyedül vagy és éppen mindkét lehetőséged van. Mert pl. az egyesnél nem nyomakodik be melléd egy cigiszagú öregbá' és tudsz nyugodtan üldögélni, de a kétszemélyesnél van esély arra hogy egy jóképű srác/csaj ül be melléd, esetleg beszédbe elegyedtek stb.

A korotokat és nemeteket is írjátok meg kérlek.


2012. febr. 13. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyeset. És mivel válogatós vagyok, abból is csak azt, ami egy üvegkalitkával körbe van határolva, és van előtte egy fekete, jobbra-balra forgatható karika.
2012. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a BKV-n, de az egyest szeretem. Van mindenféle ember, és nem nem csak tiszták, akik odazuttyannak melléd. nincs is jobb, mint amikor vizsgázni mész élére vasalt ruhában, és melletted egy koszos, bűzlő másik, aki három helyet is elfoglalna, ha lenne három hely.

Nem beszélve a múltkori részegről. Akkor szerencsére álltam, és a busz másik végén voltam.

2012. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Pesten lakom, de járok vidékre is, a szüleimhez.

Pesten egyértelműen az egyes ülés ha van rá lehetőség. Nem szeretem ha mellém ülnek, belémkönyökölnek, ráülnek a kabátomra, stb.

Vidéken ha nincs egyes ülés, akkor ha lehet, beülök a leghátsó sorba az ablakhoz, oda nem szoktak mellém ülni :D

Ha ezekre nincs lehetőség, akkor állok.

2012. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!