Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nudista helyeken mi illik, mi...

Nudista helyeken mi illik, mi nem?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam arról, hogy nem illik intim helyen csupaszon. Egy férfi, ha teljesen szőrtelen intim részen, akkor illik vagy nem illik megjelennie?

2012. nov. 15. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
ez inkább a nőkre vonatkozik szerintem. a férfiaknál szőr mellett is ugyanúgy látszanak a lényegeseb részek, míg a nőknél nem. nem illik feltűnően mustrálni a többi fürdőzőt és a privát szférát is jobban tiszteletben tartják ilyen helyeken. pl nem illik más nyakára leheveredni, más törülkozőjére lépni. nyilván máshol sem, de itt fokozottabban figyelnek rá, mivel a tulajdonosa meztelenül fog heverészni rajta
2012. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oly mindegy, hogy szőrtelen vagy, vagy szőrös mikor nudista strandra mész. Már ez már elfogadott lett. Senki sem fog jobban vagy kevésbé megnézni ilyen miatt!
2012. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nudista helyen nem a megjelenés számít, hanem amit teszel.

Ma már szinte mindenki szőrtelenít, férfiak nők egyaránt. Nudista strandon is alig van már férfi vagy nő, aki szőrös az intim területen. Sokkal higiénikusabb csupaszon, és ez a nudistáknál is fontos.

Amit nem illik, az nem az, hogy hogy nézel ki, hanem amit teszel. Nem illik mutogatni vagy takargatni magad. Nem illik kikezdeni másokkal, feltűnően megbámulni másokat. Tilos szexuális cselekedetet végezni, mert a nudizmus az a természetességről szól, és attól hogy a szexet is jobb meztelenül csinálni, a kettőnek még nincs köze egymáshoz.

2012. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
az illetlenség ha nudista strandon erektálódik a kukacom?
2012. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tizenéves vagy akkor nem mert a hormonokra fogható, de 20 év felett már illetlenség. Kezdő naturista vagy ?
2012. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
18 vagyok, nyáron horvátországban voltam először naturista strandon, nagyon nagyon erektált a péniszem végig, emiatt igen kellemetlenül éreztem magam. Lefeküdtem, és megpróbáltam szemérmesen eltakarni magamat. Ekkor odalépett hozzám egy fiatal horvát lány, beszélgettünk egy keveset, látta hogy igen feszélyezetten érzem magam. Az lett a vége hogy egy kicsit félrevonultunk. Úgy érzem meg kell tanulnom egy kicsit kontrollálnom magamat mert nem hinném hogy minden ilyen jellegű strandon lehetőségem lesz egy-egy numerára.
2012. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek erekciója lesz (ami egyébként előfordulhat, én sokszor járok nudista strandra) még nem biztos hogy perverz. A perverz az, aki mutogatja magát és pl. úgy sétálgat az emberek között.

Ha teljesen szőrtelen vagy attól még nyugodtan mehetsz nudista strandra, nem ezen múlik a dolog.

2012. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!