Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te is utálod ha a szomszédod...

Te is utálod ha a szomszédod beül hozzád?

Figyelt kérdés
Lenne dolgod, de feltart. Te is szoktál ilyet?
2012. nov. 9. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha dolgom van, nem hivom be, illetve neengedem be a lakásba...
2012. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mi szomszédunk régen járt le sokat de az úgy járkált itt mintha itt lakna..Kopogás nélkül bejött aztán végigment a lakáson ha a hátsó szobában voltunk és nem talált..Aztán mikor anyámra egyszer félmeztelenül rányitott mikor öltözött röhögött egyet aztán utána már kopogott ha jött..
2012. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,utálom amikor a szomszéd öregasszony átjön pletykálkodni,hogy 'láttam a Gábort,szerintem félre d*gogat' .Amikor meg próbálom lerázni akkor meg 'jólvam,ezt még elmondom'. Nagyon bosszantó. Sose csinálok ilyet.
2012. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki tartja a távolságot.Még egymás nevét sem tudjuk.
2012. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam még sosem járt egyetlen szomszédom sem. Az emeletemen lakókat két év alatt eddig talán ha háromszor láttam, az alattam lakók néha feljönnek kérdezni ezt-azt (mikor jön a vízórás, mikor lesz már fűtés, stb.), meg a földszinten lakó át szokta venni a postámat, nagyjából ennyi. De itt nem szokás szomszédolni.
2012. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minek engeded be?????
2012. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Beülni? Nem megyek a szomszédhoz :)

A szomszéd se jön át hozzám, mert nem engedem be :)

2012. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A mi szomszédunkat nem kell hívni, ha unatkozik, jön magától, nem kopog, órákig mesél. Meg se szólalunk, elküldeni meg nem illik ugye.. Ha szólunk, hogy nem érünk rá, azt mondja, oké, megy, de még "gyorsan" elmesél valamit... (Y)
2012. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat! Mivel vidéken lakok, mifelénk nem szokás bunkózni a szomszédokkal, itt mindenki ismer mindenkit. Mi nem nézzük végig ahogy kirámolják a szomszéd házát, stb. Egyszerűen van olyan hogy beül, téma se nagyon van, csinálnám a dolgomat de menni nem akar.


Üdv.

2012. nov. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!